Valkas novadā jau otro gadu notiks Lauku diena

Ceturtdien, 23.jūlijā otro reizi Valkas novadā notiks atvērtā durvju diena laukos.


Zemnieki, lauksaimnieki, agronomi un interesenti no visas Latvijas šogad ir aicināti doties uz Valkas pagasta Z/S “Kalnieši”. Pasākumā piedalīsies firmas “Bayer” un “Syngenta”, savukārt z/s “Piekalnes” viesus pusdienās cienās ar kartupeļiem.


Lauku diena iesāksies ar izglītojošu semināru, kas norisināsies no plkst. 11.00 – 13.00. Tajā par lauksaimniekiem aktuāliem jautājumiem informēs LLKC Valkas nodaļas uzņēmējdarbības konsultante Valda Empele. Par aktualitātēm graudkopības jomā pastāstīs SIA “ELAGRO TRADE” tirdzniecības pārstāve Vidzemē Ināra Pakalna. Ar aktualitātēm augu aizsardzībā iepazīstinās firmu “Bayer” un “Syngenta” Pārstāvji.


Semināra otrajā daļā, no plkst. 13.00 – 15.00 sekos Z/S “Kalnieši” lauku apskate, kurā varēs aplūkot gan graudaugu, gan rapšu laukus.


Trešajā, saviesīgajā daļā, no plkst.15.00 – 17.00 Z/S “Kalnieši” aicinās uz diskusijām, firmas būs paredzējušas pārsteigumus semināra apmeklētājiem.


“Aicinām piedalīties lauksaimniekus un citus interesentus mācīties no Z/S “Kalnieši” pieredzes, kā arī dalīties ar savu. Īpaši gaidām lauksaimniekus no Valkas novada”, uz Lauku dienu aicina Valkas novada domes kooperācijas speciāliste Sniedze Ragže.


Lauku dienu mērķis ir veicināt novada atpazīstamību un lauksaimniecības attīstību novadā, kā arī piesaistīt jauniešus darbam laukos.


Pasākumu organizē Valkas novada dome sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru, Z/S “Kalnieši” un Z/S “Piekalnes”.

Bizness