Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemnieku saeima aicina apmeklēt pieredzes apmaiņas braucienu uz Kurzemi

Biedrība „Zemnieku saeima” 6.jūlijā aicina visus interesentus piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā uz trīs Kurzemes lauksaimniecības uzņēmumiem. Dienas gaitā būs iespēja iepazīties ar saimniekošanu piena lopkopības, aitkopības un cigoriņu audzēšanas, pārstrādes saimniecībās, kā arī apmeklēt Latvijas Lauksaimniecības muzeju Talsos.

Dienas pirmajā pusē visiem interesentiem būs iespēja apmeklēt Latvijas Lauksaimniecības muzeju Talsos un piena lopkopības saimniecību SIA Ugāle Agro Ventspils novada, Ugāles pagastā. Tāpat šajā saimniecībā informēsim un kopīgi diskutēsim par aktualitātēm lauksaimniecībā. 

 

Brauciena otrajā daļā dosimies uz Kuldīgas novada Ēdoles pagastu, kur z/s Mežoki saimnieki iepazīstinās ar savu aitkopības saimniecību. Savukārt Kurzemes braucienu noslēgsim ar cigoriņu audzēšanas un pārstrādes uzņēmuma SIA BiAgro Kurzeme apmeklējumu Skrundas novada, Raņķu pagastā. 

 

Pieredzes apmaiņas braucienā dalībniekiem būs iespēja iepazīt kūtsmēslu apsaimniekošanas metodes ne tikai piena lopkopības nozarē, bet arī aitkopībā. Z/s Mežoki ir projekta GreenAgri demonstrējumu saimniecība kūtsmēslu apsaimniekošanā.

 

Pieteikšanās līdz 4.jūlijam pa tālruni: 67027044 vai rakstot: [email protected]. No Zemkopības ministrijas, Rīga, Republikas laukums 2 tiks nodrošināts transports. Vietu skaits ierobežots.

Seminārs organizēts projekta “GreenAgri” CB272 ietvaros, kuru līdzfinansē Centrālās Baltijas jūras reģiona programma 2014 -2020 un biedrība “Zemnieku saeima”. 


Bizness