Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Zemnieku saeima" organizē vasaras noslēdzošo braucienu uz lauksaimniecības uzņēmumiem Ziemeļvidzemē

Biedrība "Zemnieku saeima" šodien rīko šogad noslēdzošo pieredzes apmaiņas braucienu uz trīs Ziemeļvidzemes lauksaimniecības uzņēmumiem un profesionālās izglītības kompetences centru "Smiltenes tehnikums", informēja "Zemnieku saeimas" pārstāvji.

Brauciena pirmajā daļā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar ogu audzēšanas un pārstrādes uzņēmumu "Very Berry" un profesionālās izglītības kompetences centru "Smiltenes tehnikums", kur "Zemnieku saeima" informēs par aktualitātēm lauksaimniecībā, piemēram, jaunumiem lauksaimniecības modernizācijas programmā un aktivitātēm nozaru jautājumu risināšanai.

Dienas otrā puse tiks pavadīta Strenču novadā, apmeklējot graudkopības saimniecību "Jaunstrūkas" un piena lopkopības saimniecību "Veckūkuri".

Brauciens organizēts projekta "GreenAgri CB272" ietvaros, to līdzfinansē "Centrālās Baltijas jūras reģiona programma 2014-2020" un biedrība “Zemnieku saeima".

"Zemnieku saeima" dibināta 1999.gadā. Biedrības pamatdarbība ir biedru interešu pārstāvēšana, lauksaimniekiem labvēlīgas politikas veidošana, biedru informēšana un izglītošana. Biedru vidū ir gandrīz 900 mazas un lielas saimniecības no visas Latvijas.


Bizness