Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina iedzīvotājus izteikt viedokli par jaunas azartspēļu organizēšanas vietas atvēršanu Smiltenē

Smiltenes novada dome šī gada 31.maijā ir saņēmusi SIA “LVBET”  iesniegumu  par atļaujas izsniegšanu jaunas azartspēļu organizēšanas vietas atvēršanai Baznīcas laukumā 15, Smiltenē. 


Saskaņā ar Azartspēļu un izložu likuma 42.panta trešo daļu pašvaldības dome, lemjot par atļauju organizēt azartspēles, izvērtē to, vai azartspēļu organizēšana konkrētajā vietā nerada būtisku valsts un attiecīgās administratīvās teritorijas iedzīvotāju interešu aizskārumu.

Smiltenes novada dome aicina iedzīvotājus līdz šī gada 25.jūnija plkst. 12.00 izteikt viedokli, vai jaunas azartspēļu organizēšanas vietas atvēršana Baznīcas laukumā 15, Smiltenē, radīs vai neradīs būtisku valsts un Smiltenes novada iedzīvotāju interešu aizskārumu.  


Elektroniski aizpildāma aptaujas anketa pieejama ŠEIT. 

Aptaujas anketa drukāšanai pieejama ŠEIT. (Aizpildītu anketu līdz š.g. 25.jūnija plkst. 12.00 lūdzam iesniegt Smiltenes novada domes Klientu un apkalpošanas centrā, Dārza ielā 3, Smiltenē).  

Jautājumu par atļaujas izsniegšanu vai neizsniegšanu izskatīs domes sēdē.


Bizness