Arī Smiltenes tehnikuma talismani Pūcīte un Smiltiņš - Valmierā

Maijā ierasti visi ceļi ved uz uzņēmējiem draudzīgāko pilsētu Valmieru! Šeit satiekas sadarbības partneri, notiek tirgošanās un tiek kalti lieli un skaisti plāni. Uz Valmieru devušies arī Smiltenes tehnikuma talismani Pūcīte un Smiltiņš! Latvijas panākumu un veiksmes pamatā ir gudri un dzīvespriecīgi jaunieši!

Skolas audzēkņi un skolotāji stāstīja par iespējām, ko piedāvā Smiltenes tehnikums. Bija padomāts, lai nebūtu garlaicīgi ne lieliem, ne maziem! Jaunums – Smiltenes tehnikuma suns – mulāža tagad ir čipēts – apmeklētājiem piedāvājām nolasīt čipa informāciju, kā arī gūt nelielu ieskatu, kādas manipulācijas jāprot nākamajiem veterinārārsta asistentiem. 

Piedāvāja apskatīt arī skolas jauno elektrokartu un veikt nelielu veiklības vingrinājumu ar mini iekrāvēju. Kopā ar nākamajām bārmenēm varēja pārliecināties, vai protat atpazīt visus galda piederumus. Skolas Alsviķu struktūrvienības jaunieši rādīja, kā gatavojamas marcipāna rozītes un, kā top skaisti raksti un koka karotēm.

Smiltenes tehnikums jūtās tik droši kā vēl nekad, jo viņu tuvākie kaimiņi bija Latvijas Bruņotie spēki… Skolas talismans Smiltiņš paspēja mēroties spēkiem ar dažiem rekrutēšanas speciālistiem. Vīri aicināja viņu pēc skolas Smiltenes tehnikuma absolvēšanas dienestā. 

Tāpat liels prieks Valmierā bija satikt savējos – Smiltenes novada pašvaldības pārstāvjus! Tuvumā bija arī draugi no Vidzemes augstskolas un sadarbības partneri no Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras... Bizness