Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

 Atjauno segumu ceļa Valmiera – Smiltene posmā 2

Autovadītājiem, braucot pa reģionālo valsts autoceļu Valmiera - Smiltene, jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem posmā  pie Steģugravas, Smiltenes un Blomes pagastu teritorijā.

Pēc valsts akciju sabiedrības (VAS)  “Latvijas Valsts ceļi” pasūtījuma šonedēļ firma “8CBR” tur sākusi atjaunot ceļa virsmas melno segumu gandrīz divu kilometru garā posmā. Autovadītājiem ir jāievēro  ātruma ierobežojumi, kā arī jārēķinās ar kustību vienā joslā, ko regulē luksofors.Būvdarbi notiek no 27,19. kilometra līdz 29. kilometram, informē Juris Jansons, VAS “Latvijas Valsts ceļi” Vidzemes reģiona Smiltenes nodaļas vadītājs.

Objektā notiks  karstā asfalta profila labošana jeb jaunas asfalta segas uzklāšana atsevišķos sliktākajos posmos, lai izlīdzinātu ceļa profilu iesēdumu vietās, un virsmas apstrāde visā minētā ceļa posma garumā.Šonedēļ atsevišķās lielāko iesēdumu vietās jau  notiek veca asfalta seguma reciklēšana un šķembu piejaukšana, sagatavojot vietu jauna asfalta ieklāšanai, informē uzņēmuma “8CBR” būvdarbu vadītājs Muntis Timofejevs. 

Darbi objektā jāpabeidz līdz augusta vidum.Papildu ceļa remontam satiksmes autobusu pieturā “Jurģēni”  ceļa labajā pusē, braucot virzienā no Valmieras uz Smilteni (28,88. kilometrā), tiks izbūvēts paviljons ar nojumi, lai pasažieriem autobuss nebūtu jāgaida zem klajas debess.

Aptaujātie autovadītāji autoceļa Valmiera - Smiltene minētā posma remontu vērtē atzinīgi. Pēc viņu novērotā, ceļa seguma pamatne atesvišķās vietās bija sākusi bojāties un rezultātā radās iesēdumi. Lietainā laikā tajos izveidojās lielas peļķes, radot draudus satiksmes drošībai.

Komentāri 2

Smilteniete

Asfaltu šajos posmos ņēma nost 25. jūnijā, braucu vakardien - vēl joprojām asfalts nav uzklāts atpakaļ, tagad šie ceļa posmi ir vienās bedrēs izdauzīts zemes ceļš pa kuriem autovadītājiem jāpārvietojas ar ātrumu apmēram 30 km/h. Varbūt žurnāliste tagad var izdarīt atkārtotu aptauju - kā autovadītāji vērtē šos remontdarbus.

pirms 5 gadiem, 2014.07.02 09:09

smiltenietei

Ceļa zīmes ir jāievēro! - tur bija jāpārvietojas ar 30 arī tad, kad vēl bedres nebija izveidojušās un bija izvietoti luksafori. Tikai smiltenietei līdzīgie vienalga lidoja uz visiem 50 +. Un nav jābūt īāpaši blondam un jāsaprot, ka lietus laikā neviens jaunu asfaltu neklās.

pirms 5 gadiem, 2014.07.02 09:53

Bizness