Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnu mēbeļu ražotāja "Troll Smiltene" zaudējumi pērn samazinājās trīs reizes

 Bērnu mēbeļu ražotāja SIA "Troll Smiltene" apgrozījums pērn bija 6,777 miljoni eiro, kas ir par 17,2% vairāk nekā 2015.gadā, savukārt tā zaudējumi samazinājās trīs reizes - līdz 63 368 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmums pērn turpināja koncentrēties uz eksporta noieta tirgu, kas galvenokārt ir Eiropā. Tāpat liela uzmanība tika pievērsta jaunu tirgu apgūšanai un "Troll Smiltene" produkcijas popularitātes celšanai, kā arī jaunu produktu izstrādei un jaunu produktu līniju attīstībai.

Uzņēmuma apgrozījuma pieaugums aizvadītajā gadā tiek skaidrota ar ražošanas apjomu palielināšanos, tirgus situācijas izmaiņām un klientu darbību.

Atbilstoši ziņojumam, uzņēmums pērn turpināja sadarbību ar "Nordea Finance Latvija" pārdošanas faktorizēšanā.

"Troll Smiltene" valde iesaka pārskata gada zaudējumus segt no iepriekšējo gadu nesadalītās peļņas.

Tāpat uzņēmuma vadība ieviesusi optimizācijas pasākumus, lai nodrošinātu kompānijas darbības ilgtspēju, kas atspoguļojas operatīvajos finanšu rezultātos, kuri uzrāda pozitīvas tendences uzņēmuma finanšu situācijas stabilizācijai un uzlabošanai.

"Troll Smiltene" 2015.gadā strādāja ar 5,783 miljonu eiro apgrozījumu un zaudējumiem 191 522 eiro apmērā.

SIA "Troll Smiltene" dibināta 2001.gadā un tās pamatkapitāls ir 71 890 eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir SIA "Troll Nursery".


Bizness