Izstādē bērniem un vecākiem "Bērnu pasaule 2015" piedalīsies ap 150 uzņēmumu, tostarp no mūsu novadiem

Izstāde bērniem un vecākiem "Bērnu pasaule 2015" šogad piedalīsies apmēram 150 Latvijas un Baltijas uzņēmumu, aģentūru LETA informē starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības "BT 1" pārstāve Inese Libere.

Uzņēmēji izstādē prezentēs jaunākos preču modeļus, aktuālās sezonas kolekcijas un arī daudzu pircēju jau iecienītas preces un pakalpojumus. Izstādē piedalīsies tādu zīmolu pārstāvji kā "Pepi Rer", "Prof Rostuls", "Petra.lv", Space Scooter Baltic", "GIGI bloks", "Jack & Company", "Mojo Design", "Troll Smiltene", "MGS Factory", "Baby-Vest Baltic", Be Hebe", kā arī daudzi citi, norāda izstādes "Bērnu pasaule 2015" vadītāja Aiva Borska.

Līdzās bērnu preču piedāvājumam izstādē varēs satikt dažādu jomu profesionāļus un aprunāties par interesējošām tēmām, uzzināt par jaunākajiem risinājumiem bērnu drošībai un komfortam, kā arī gūt aktuālāko informāciju par tuvāk pieejamo pirmsskolas izglītību un interešu pulciņiem.

Bet īpašajā sadaļā "Bērnu pilsētiņa" darbosies vairāk nekā 50 dažādi mācību un iniciatīvu centri, aktivitāšu studijas, pulciņi, sporta skolas, muzeji, klubi un jaunrades nami, kuri ar jautrām un izglītojošām aktivitātēm trīs dienu garumā priecēs dažāda vecuma bērnus.

Būs gan eksperimenti un radošas izpausmes, gan sports un dažādas atrakcijas. Turpat darbosies drošības kvartāls, kurā bērni un vecāki varēs satikt policistus, glābējus, elektriķus, mediķus un citu speciālo dienestu pārstāvjus, kas rotaļu veidā mācīs visu par drošību. Darbosies arī lielā skatuve.

Izstāde notiks no 17.aprīļa līdz 19.aprīlim Ķīpsalā.

Bizness