Noslēdz sadarbību ar Igaunijas degvielas tirgus līderi 1

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs AS „VIRŠI-A” ir noslēdzis sadarbību ar lielāko degvielas mazumtirgotāju Igaunijā AS “Olerex”. Tās ietvaros ir izveidota vienota degvielas karšu sistēma, kas abu uzņēmumu klientiem sniegs vēl nebijušas priekšrocības. 

Balstoties uz šī gada maijā parakstīto nodomu protokolu starp visu Baltijas valstu vietējiem degvielas mazumtirgotājiem, noslēgtā sadarbība ar “Olerex” ir pirmais posms vienotas Baltijas mēroga degvielas karšu sistēmas izveidē. Šī ir pirmā šāda veida sadarbība, kas noslēgta starp vietējiem Latvijas un Igaunijas degvielas mazumtirgotājiem. 

Sadarbība paredz, ka abu degvielas uzpildes staciju (DUS) tīklu klientiem tiks nodrošināta iespēja iekļauties vienotā degvielas karšu sistēmā, ļaujot veikt degvielas uzpildi un citus pirkumus vairāk nekā 135 “VIRŠI-A” un “Olerex” tirdzniecības vietās Latvijā un Igaunijā.  

Klienti, izmantojot sava mazumtirgotāja izsniegto degvielas kredītkarti un debetkarti, varēs izmantot kaimiņvalsts piedāvātās priekšrocības ar ērtu norēķinu sistēmu, konkurētspējīgiem piedāvājumiem un atlaidēm. 

Jau šobrīd “VIRŠI-A” staciju tīkls ir atvērts “Olerex” klientiem, savukārt šī gada decembra vidū arī “Olerex” stacijās sāks pieņemt “VIRŠI-A” Degvielas kartes. Īpaši izdevīgs jaunais sadarbības modelis būs tiem klientiem, kuru braucieni regulāri pārklāj gan Latviju, gan Igauniju. 

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Labāk Olerex būtu nopircis arī Latvijas lukoilus, ka Igaunijā, lai ne barot krievus.

pirms 5 gadiem, 2015.11.12 20:28

Bizness