Notiks seminārs par pirmajiem soļiem uzņēmējdarbības uzsākšanai 2

Lai informētu par nosacījumiem uzņēmējdarbības uzsākšanai un dotu stimulu realizēt savas idejas, Vidzemes plānošanas reģions (turpmāk - VPR) rīko semināru „Pirmie soļi uzņēmējdarbībā”, kas notiks ceturtdien, 28.maijā Smiltenes pilsētas Kultūras centrā, Gaujas ielā 1. Semināru vadīs ekonomikas doktore, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Finanšu un grāmatvedības institūta direktore, kā arī vairāku ekonomikas grāmatu autore Ingūna Leibus.

Seminārā aicināti piedalīties augstskolu studenti, profesionālo skolu skolēni, kā arī ikviens interesents, kam radusies ideja sava biznesa uzsākšanai un nepieciešama koncentrēta informācija par uzņēmumu saimnieciskās darbības formām, Latvijas Republikā esošajiem nodokļu veidiem un uzņēmuma reģistrēšanu.

Semināra darba kārtība pieejama šeit.

Aicinām pieteikties semināram līdz 2015.gada 26.maijam plkst.15:00 Vidzemes plānošanas reģiona mājaslapā vidzeme.lv, sadaļā „VPR Semināri”.

VPR ES fondu informācijas un uzņēmējdarbības centra vadītāja Lelde Ābele uzsver: „Uzņēmējdarbības veicināšana ir nacionāla līmeņa prioritāte un viens no būtiskākajiem priekšnoteikumiem jaunu darba vietu radīšanai un līdzsvarotai reģionu attīstībai. Turklāt jaunajiem uzņēmējiem būtiski uzzināt par visām atbalsta iespējām viņu ideju realizēšanai.” VPR ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs izveidots 2015.gada martā. Tā darbības mērķis ir nodrošināt koordinētu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai reģionā, sadarbojoties ar iestādēm un organizācijām, kas piedāvā dažāda veida atbalstu uzņēmējiem. Centrs pakāpeniski kļūs par vienas pieturas aģentūru uzņēmēju atbalstam, nodrošinot nepieciešamo zināšanu minimumu uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Seminārs tiek organizēts ar VPR ES Struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centra un Smiltenes novada domes atbalstu.

Komentāri 2

nulles vertiba sadiem kursiem

lai dome vai vienalga kurs stajas par galvotaju pirmiem 10000 eur.

pirms 6 gadiem, 2015.05.08 13:41

Dzintars

Ir jāmāk atšķirt seminārs, kur var smelt sev vajadzīgo, no kursiem. Un rakstīt arī derētu iemācīties.

pirms 6 gadiem, 2015.05.11 18:39

Bizness