Pašvaldības uzņēmums popularizē firmu no Liepājas

Jau otro dienu pašvaldības uzņēmums "Smiltenes NKUP" (NKUP) aicina apmeklēt Liepājas uzņēmuma VEGA 1 mājas lapu. Iemesls -uzņēmums twitter kontā aicina doties uz minētā uzņēmuma interneta vietni un nobalsot konkursā...par sniegavīru.  


Aplūkojot VEGA 1 vietni, neizdevās atrast smilteniešus ne sadarbības partneru uzskaitījumā, ne realizēto projektu aprakstos. Tāpēc vaicājām NKUP, kāds iemesls šādai aktivitātei. Komunālinženieris ūdenssaimniecībā Gints Eislers, kura pārziņā ir joma, kurā pakalpojumus sniedz liepājnieki, portālam atbildēja, ka viņa rīcībā nav ziņu par sadarbību ar šo firmu.

Ar mums sazinājās NKUP valdes loceklis Aigars Vīvuliņš, kurš izskaidroja šo aktivitāti. 

Izrādās šī ir VEGA 1 iniciatīva. Liepājas firma saviem potenciālajiem sadarbības partneriem Jaungadā uzdāvinājusi "Sniegavīra komplektu" (maisā iepakots spainis, burkāns, akmentiņi utt.). Katrs, kurš saņēmis dāvanu, uzaicināts izveidot sniegavīru un iesūtīt konkursa fotogrāfiju. Smiltenieši šai aktivitātē piedalās, lai gan ar liepājniekiem līdz šim kopēju realizētu projektu nav bijis. "Iespējams kaut kad nākotnē sadarbosimes," tā A. Vīvuliņš.

Bizness