Pirmajā dienā Lielajam Valkas – Valgas labdarības robežtirgum pieteikušies 170 tirgotāji 4

Pirmajā dienā Lielajam Valkas – Valgas labdarības robežtirgum pieteikušies jau 170 tirgotāji, informē Valkas tūrisma un informācijas biroja vadītājs Dainis Čapiņš.

Tirgošanās šogad notiks 5.-6.maijā, Valkā un Valgā pie Rīgas ielas Robežpunkta, un dalībnieks tirgum piesakās elektroniski Valkas novada mājaslapā.

Šogad visu par tirdzniecības vietām iekasēto maksu plānots izlietot apstiprinātajam mērķim – velosipēdu nomas paplašināšanai un Valkas/Valgas pilsētu labiekārtošanai.

Komentāri 4

bezugunsnavdumu

Dalībnieki vēl nezin, ka dabiskās vajadzības būs jākārto vispārbīstamā grausta stāvoklī esošā ēkā.

pirms 3 gadiem, 2018.03.14 10:59

anonima.persona

tu taču esi par pilsetas attistibu...varēji ar savām biedrībām piepalidzēt pašvaldibai un noorganizēt normālas tuļkas...

pirms 3 gadiem, 2018.03.14 11:19

bezugunsnavdumu

Esmu par pilsētas attīstību bez Kraukļa. No kā man būtu jāpalīdz megaidejām apveltītam kungam? Es saprotu pāris tualetes izvietot nav tas pats ka fantazēt par rūpnīcām ar dzelzceļa pievadceļiem. Lai izveido tualešu komisiju, kura sēž un 8 stundas dienā lemj par tik grūto jautājumu.

pirms 3 gadiem, 2018.03.15 01:44

bezugunsnavdumu

Pie tām tā ēka nav grausts, vienkārši Krauklis esot divkosīgs melis.
Kad Rauskas māju jauca, šīs sludināja, ka jebkurai bidrībai atdos jebkuru pilsētas graustu, kad biedrības atnāca, tad protams ka neko nedeva un nedos nevienai. Kad gribās ko nojaukt, jo lamaķ nistroiķ, tad izlema nojaukt, jo grausts tak, bet kad nav kur kluci cilvēkiem nomest, tad kāpēc gan ne 'grausta' ēkā.
'Graustam' esot pilnīgi funkcionāla komunāla saimniecība, un nojaukšana nozīmēs kārtējo Kraukļa bezsaimniecksumu.

pirms 3 gadiem, 2018.03.15 01:48

Bizness