Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē gadatirgus būs

Vai rudens gadatirgus Smiltenē šogad būs? Tādu jautājumu “Ziemeļlatvija” uzklausījusi vairākkārt, jo pilsētā tiek pārbūvēts Gaujas ielas posms un cilvēki pieļauj, ka satiksmes ierobežojumu dēļ gadatirgus šoruden Smiltenē arī varētu nebūt.


Tomēr novada dome, kas tradicionāli organizē lielos gadatirgus Smiltenē, atradusi kompromisu starp tirdziniekiem un ceļu satiksmes dalībniekiem, tāpēc rudens gadatirgus Smiltenē šogad būs.

Tas notiks 21. oktobrī no pulksten 8 līdz pulksten 16 Smiltenes pilsētas centrā. 

Tirdziņā aicināti piedalīties visi tirgoties gribētāji ar amatniecības, lauksaimniecības, pārtikas precēm, vieglajiem alkoholiskajiem dzērieniem (alu, sidru, vīnu), suvenīriem un rūpniecības precēm. Vienīgi sakarā ar  ar rekonstrukcijas darbiem Gaujas ielā šajā rudens gadatirgū būs ierobežots rūpniecības preču tirgotāju skaits. Rūpniecības preču stendus  tirgotāji drīkstēs izvietot tikai no pilsētas centra līdz Kalna ielai. 

Kalna iela un Abulas iela tirgus laikā satiksmei būs atvērta, informē pašvaldība.


Bizness