Smiltenē satiekas četru valstu uzņēmēji 4

Smiltenē šodien, 22. aprīlī, sapulcējušies uzņēmēji no Latvijas, Igaunijas, Krievijas (Pleskavas apgabala) un Baltkrievijas (Dokšicu rajona), lai pārrunātu sadarbības iespējas un prezentētu savu produkciju vai pakalpojumus.Eiroreģions “Pleskava - Livonija” sadarbībā ar Pleskavas apgabala Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Smiltenes novada domi Smiltenē organizē 7. pierobežas teritorijas uzņēmēju tikšanos - partneriātu. 

Partneriāta auditorija ir mazie un vidējie uzņēmumi, bet formāts - individuālas sarunas starp  minēto valstu uzņēmējiem un uzņēmējdarbību veicinošām institūcijām par sadarbības iespējām biznesa attīstībai, informē Ineta Bordāne, Eiroreģiona “Pleskava- Livonija” Latvijas sekcijas sekretāre. 

 Līdzdalību partneriātā no Latvijas līdz šim pieteikuši 12 uzņēmēji, no Krievijas - 14 , no Igaunijas - 12 (dominē tūrisms), no Baltkrievijas - septiņi, ieskaitot valsts un pašvaldību pārstāvjus.Uzņēmēji apmeklēs arī akciju sabiedrību “Smiltenes piens”, SIA “Agrotehnika Smiltene” un Smiltenes pagasta zemnieku saimniecību “Rožkalni”.

Smiltenes novads partneriāta rīkošanai izvēlēts pietiekami attīstītās uzņēmējdarbības vides dēļ.
Vairāk lasiet piektdienas, 24. aprīļa, drukātajā "Ziemeļlatvijā"!

Komentāri 4

ko ta neredzi?

turku kurpes, kuras ieveda no kinas, un tagad izplatis. redzi baltas sieviesu kurpes bildes centra. tadus plano tirgot. es atceros tadas kadus 20 gadu atpakal. vabut krievija mode viss ko pasaule sen izmeta miskaste. lada granta tak esot darinata no vecas audi 80 mucinas, lai ari sakuma bija vaz 2110, tad lada kalina un tikai tagad granta.

krievija jau atpalikusa valsts, nesaprotu ko ar tiem sadarboties grib visi.

pirms 6 gadiem, 2015.04.23 09:56

zinu

tie gan ir Igaunijā Veru pilsētā ražotie, bet kādam jau vienmēr vajag ko sliktu piekomentēt

pirms 6 gadiem, 2015.04.23 10:04

ja no Veru

tad nepareizaja vieta iegriezies tas razotajs, tadu bezgaumibu pirks vai nu lauki, kuri mums izmirst, vai ari krievi, galvenais sanos uzzimet ar ogli DOLKE BABAMA vai ABIBAS. krievi izpirks visu.

pirms 6 gadiem, 2015.04.23 23:13

Bizness