Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē šodien notiks seminārs "Zivju resursu apsaimniekošana un aizsardzība"

5.decembrī Smiltenē notiks seminārs Vidzemes ūdenstilpju apsaimniekotājiem "Zivju resursu apsaimniekošana un aizsardzība", aģentūru LETA informēja Smiltenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze.

Seminārs notiks Smiltenes novada domes sēžu zālē, Dārza ielā 3, plkst.10. Pasākuma mērķis ir izglītot ūdenstilpju īpašniekus par jaunumiem zivju resursu audzēšanas, pavairošanas un aizsardzības jomās

Uz semināru aicināti Smiltenes novada un kaimiņu novadu ezeru un upju apsaimniekotāji, pie ezeriem un upēm dzīvojošie iedzīvotāji un uzņēmēji, makšķernieki, zvejnieki, zivju audzētāji, sabiedrisko organizāciju pārstāvji, Zivju Fonda atbalsta saņēmēji, pašvaldību, VVD, DAP un PVD pārstāvji, kuri piedalās zivju inventarizācijas un izlaišanas procesā, kā arī veic zivju aizsardzību un kontroli.

Noslēgumā apmeklētāji saņems apliecības no vides zinātniskā institūta "BIOR" par dalību seminārā.

Semināru rīko Smiltenes novada pašvaldības Policija sadarbībā ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātnisko institūtu "BIOR".

Bizness