Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novadā atjaunos meliorācijas sistēmu

 Smiltenes novadā atjaunos koplietošanas meliorācijas sistēmu 21,88 kilometru garumā lauksaimniecības un meža zemēs Bilskas, Grundzāles, Launkalnes un Smiltenes pagastos, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.


Projekta mērķis ir uzlabot infrastruktūru, kas attiecas uz lauksaimniecības attīstību, meža ražības paaugstināšanu, audzes veselības un kokmateriālu kvalitātes uzlabošanu, kā arī lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares konkurētspējas paaugstināšanu (meliorācijas sistēmu atjaunošana un pārbūve).


Projekta plānotās kopējās izmaksas 241 839 eiro. No tā ELFLA finansējums - 179 880 eiro un Smiltenes novada domes līdzfinansējums 61 958 eiro. Projektu paredzēts īstenot līdz 2019.gada 1.novembrim.

Bizness