Smiltenes novada pašvaldība teiks paldies uzņēmējiem

Piektdien, 6. novembrī, Smiltenes novadā tiks likti pamati jaunai tradīcijai - pasākumam “Smiltenes novada Uzņēmējs”, ko rīko Smiltenes novada dome.

Uz pirmo novada uzņēmēju saietu, kas rītvakar notiks Smiltenes kultūras centrā, pašvaldība uzaicinājusi gandrīz 200 viesu. 

Pasākumā piedalīsies Smiltenes novada uzņēmēji, Latvijas Bankas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, komercbanku un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvji.  Ielūgti arī Smiltenes novadam kaimiņos esošo pašvaldību vadītāji.

Tiks runāts par ekonomikas aktualitātēm pasaulē, Latvijā un Smiltenes novadā, tai skaitā par  vietējās pašvaldības paveikto un turpmākajiem plāniem. Smiltenes novada dome arī pasniegs balvas nominācijās “Lielākais nodokļu maksātājs Smiltenes novada pašvaldības budžetā 2014. gadā” un “Lielākās ražošanā ieguldītas investīcijas 2014.gadā”. Katrā nominācijā apbalvos trīs uzņēmumus.

Ierosinājumu sarīkot tāda veida pasākumu, kā “Smiltenes novada Uzņēmējs”, pašvaldībai izteikusi Smiltenes novada uzņēmēju konsultatīvā padome, “Ziemeļlatviju” informē Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gints Kukainis. Pašvaldība šādi vēlas veicināt un stiprināt sadarbību ar novada uzņēmējiem un pateikt paldies par devumu Smiltenes novada attīstībā.

Bizness