Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās Grundzāles dolomīta lieta 4

 Smiltenes novada dome no 8. maija līdz 17. jūnijam ir nodevusi publiskajai apspriešanai Grundzāles dolomīta lietas turpinājumu: Grundzāles pagasta teritorijas plānojuma 2008. - 2020. gadam grozījumu 2. redakciju un šā plānojuma vides pārskata 2. redakciju.Izstrādājot 2. redakciju, iespēju robežās ir ņemti vērā 1. redakcijas publiskās apspriešanas laikā saņemtie iedzīvotāju, iestāžu un citu institūciju priekšlikumi, iebildumi un atzinumi, informē Smiltenes novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs Andris Lapiņš.

Lēmumu nodot otro redakciju publiskajai apspriešanai pieņēma Smiltenes novada deputāti domes sēdē 30. aprīlī, kārtējo reizi arī atzīstot, ka pašvaldībai nav tiesību apturēt Grundzāles pagasta teritorijas plānojumu grozījumu izstrādi. No savas puses tā var vienīgi izvirzīt uzņēmējiem virkni prasību, lai maksimāli mazinātu dolomīta ieguves negatīvo ietekmi.

Deputāte Ilze Vergina (“Vienotība”) domes sēdē gan pauda bažas, vai uzņēmums “Mark Invest Latvia”, kas vēlas iegūt dolomītu Grundzāles blokā, pildīs izvirzītās prasības. “Katrā ziņā skaidrs ir tas, ka viņi neatstāj nopietnu uzņēmēju iespaidu, ņemot vērā, kā viņi bija atnākuši prezentēt sevi (domāta Smiltenes novada domes sēde janvārī - redakcijas piezīme). Tas jau rada vislielākās bažas, kāda varētu būt turpmākā rīcība. Painteresējoties, kā ir citur, gluži taisnību viņi nestāsta par to, ko dara,” savu viedokli sēdē izteica I. Vergina.


Uzziņai

Grundzāles pagasta teritorijas plānojuma grozījumu otrā redakcija

Sabiedriskās apspriešanas sanāksmes:

29. maijā pulksten 17.30  Grundzāles pagasta pārvaldē

30. maijā pulksten 16.  Smiltenes novada domē ( Pils ielā 2, Smiltenē)

Vairāk lasiet ceturtdien, 8. maijā, laikrakstā 

20140507-1251-galvina.jpg


Komentāri 4

Pateicīgais

Deputāti rulē! Izsaku līdzjūtību karjeras tuvumā esošajiem iedzīvotājiem, dzīvajai radībai Vecpalsas upē!
Īpašs paldies Grundzāles iedzīvotāju vārdā pagasta pārvaldniecei Aldai Zveiniecei par sniegto atbalstu Grundzāles iedzīvotājiem cīņā pret jaunu karjeru atvēršanu!
Paldies Novada deputātam Gintam Kukainim par uzņēmējdarbības atbalstīšanu.
Paldies Andrim Lapiņam par atīstīto novada atīstību!
Jūs esiet vislabākie un ... viss gudrākie un.... bez jums dolomīta vienkārši nebūtu! - citiem vārdiem Dolomīta dievi un pavēlnieki!

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 18:36

Rota vīruss

Jūrmalgeita, Latvenergo 3milj. lieta, Dolomīta lieta.

pirms 6 gadiem, 2014.05.07 19:34

Bizness