Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmumam „Smiltenes koks” apdrošināšanas atlīdzībā izmaksā 450 tūkstošus eiro 1

Apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) pieņēmusi lēmumu par apdrošināšanas atlīdzības izmaksu 450 tūkstošu eiro apmērā kokapstrādes uzņēmumam „Smiltenes koks” par zaudējumiem, kas radušies septembrī notikušā ugunsgrēka rezultātā.  

„Negadījumus neplāno – tie notiek pēkšņi, un apdrošinātājam ir jāspēj nodrošināt tūlītēju atbalstu. Vēl vairāk – ugunsgrēku rezultātā nodarītie zaudējumi nereti ir ļoti apjomīgi, un to novēršana prasa gan lielus finansiālos līdzekļus, gan laiku. Uzņēmumam tas var nozīmēt uzņēmējdarbības samazināšanu vai pat pārtraukšanu uz nenoteiktu laiku,” komentē Ingus Savickis, BALTA Atlīdzību direktors. I. Savickis norāda, ka kopumā tieši ar ugunsgrēkiem saistītas vislielākās apdrošināšanas atlīdzības visā apdrošināšanas nozares vēsturē. 

Ugunsgrēka rezultātā kokapstrādes uzņēmumā „Smiltenes koks” nodega pamata ražotne, skaidu nosūkšanas sistēmas, ražošanas iekārtas un skaidu bunkuri, tāpēc uzņēmums bija spiests darbu ražotnē apturēt uz nenoteiktu laiku. Lēmumu par apdrošināšanas atlīdzību BALTA pieņēma nepilnu divu nedēļu laikā pēc ugunsgrēka, un jau pašlaik uzņēmumā uzsākti sagatavošanas darbi ražotnes atjaunošanas procesam, lai ražošanu turpinātu ierastajā režīmā. 

Kā norāda SIA „Smiltenes koks” līdzīpašnieks Imants Ūdris, pašlaik uzņēmums darbojas daļējā režīmā, un pilnā apjomā darbība varētu tikt turpināta tikai nākamgad. „No apdrošinātāja šādās situācijas sagaidām tūlītēju reakciju, un esam patiesi gandarīti, ka BALTA ir sniegusi nepieciešamo atbalstu, nodrošinot ātru atlīdzības lietas izskatīšanu un lēmuma pieņemšanu,” norāda I. Ūdris.

SIA „Smiltenes koks" ir kokapstrādes uzņēmums, kas darbojas Smiltenē un nodrošina darbavietas 60 cilvēkiem.  

Komentāri 1

simourg

Finansējums uzņēmumiem! Piesaisti nauda uzņēmuma kapitāldaļās un palielini peļņu! Laiks attīstīties!

pirms 3 gadiem, 2017.02.17 15:58

Bizness