Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzsāks būvdarbus ielas pārbūves objektā Smiltenē

Smiltenes novada dome informē, ka šā gada 7.augustā tiks uzsākti būvdarbi objektā "Gaujas ielas posma no Krāsotāju ielas līdz Atmodas ielai pārbūve Smiltenē".


Pārbūves darbu laikā satiksme pa Gaujas ielu transportlīdzekļiem tiks organizēta pārmaiņus pa vienu braukšanas joslu, satiksmi regulējot ar priekšrocības zīmēm un/vai luksoforiem. Gājējiem būvdarbu laikā pārvietošanās būs nodrošināta tikai pa vienu brauktuves pusi.


Patstāvīgi tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Gaujas ielas krustojumos ar Krāsotāju, Mūrnieku un Marijas ielu. Būvdarbu gaitā periodiski tiks slēgta satiksme Raiņa ielas un Baznīcas laukuma krustojumā.


Pārbūves darbu laikā tiks nodrošināta piekļuve būvdarbu zonā esošajiem īpašumiem un uzņēmumiem. Situācijās, kad darbi tiks veikti konkrētā īpašuma vai uzņēmuma nobrauktuvē, īpašnieki tiks informēti personīgi.


Lūdzam visus satiksmes dalībniekus respektēt uzstādītās ceļa zīmes.


Atvainojamies par sagādātajām neērtībām būvdarbu veikšanas laikā.


Pasūtītājs – Smiltenes novada dome. 

Izpildītājs - SIA “8 CBR”.


Ar satiksmes organizācijas shēmu var iepazīties ŠEIT

Bizness