Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā noslēdzies siltumtīklu izbūves posms

“Šonedēļ SIA “Halle B” ir pilnībā pabeigusi Domes bulvāra katlu mājas pievienošanu Valkas pilsētas centralizētajiem siltumtīkliem, tāpat ir izbūvēts atzars uz Puškina ielas 10 katlu māju un veco Depo ēku Raiņa ielā 25A,” ziņo Valkas novada domes Siltumapgādes nodaļas vadītājs Dzintars Rudzītis.

 

Jau jūnija pirmajā pusē tika pabeigta cauruļu izbūve un no 8. jūnija Domes un Tirgus ielu dzīvojamās mājas pārbaudes režīmā tika nodrošinātas ar karstā ūdens padevi. No vakardienas tā tiek nodrošināta pilnībā, nepārtrauktā režīmā.

 

Pēc siltummezgla nodošanas ekspluatācijā (orientējoši 10.07.2017.) ar karsto ūdeni tiks nodrošināta arī vecā Depo ēka Raiņa ielā 25A. Uzsākoties jaunajai apkures sezonai, šīs ēkas ar apkuri tiks nodrošinātas no pilsētas centralizētajiem siltumtīkliem.


Bizness