Veiktas izmaiņas autobusu maršrutā uz Launkalni

Atsaucoties Launkalnes sākumskolas lūgumam, no 2016.gada 1.aprīļa tiks veiktas izmaiņas maršrutā Nr.5422 Smiltene–Launkalne–Pamatskola, Nr.5423 Smiltene–Mežciems–Launkalne–Smiltene un Nr.5424 Smiltene–Launkalne–Ķieģeļceplis–Smiltene.

 

Lai bērni varētu ātrāk nokļūt Launkalnes sākumskolā, maršruta Nr.5422 Smiltene–Launkalne–Pamatskola autobusa, kas no pieturvietas Pamatskola Smiltenē izbrauc plkst.7.43, reisa izpildes laiks tiks samazināts par 20 minūtēm, pieturvietā Launkalnes skola apstājoties jau plkst.8.35. Autobusa braukšanas laiks tiks samazināts, jo no 1.aprīļa tas vairs neuzņems un neizlaidīs pasažierus pieturvietā Ķieģeļceplis, līdz ar to gaidāmas izmaiņas autobusa kursēšanas grafikā nākamajās pieturvietās.

 

Maršruta Nr.5423 Smiltene–Mežciems–Launkalne–Smiltene un Nr.5424 Smiltene–Launkalne–Ķieģeļceplis–Smiltene autobusi tiks novirzīti vispirms līdz pieturvietai Ķieģeļceplis un pēc tam – līdz Launkalnes skolai.

 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

Bizness