28.oktobrī norisināsies NVA un EURES tiešsaistes darba diena speciālistu piesaistei IT un finanšu jomai

2020. gada 28. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 15.00 Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) Eiropas darba dienu platformā rīko tiešsaistes darba dienu „Darbs un karjera Latvijā” speciālistu piesaistei IT un finanšu jomai. Dalība pasākumā gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas!

Pasākuma laikā, izmantojot datoru vai mobilo ierīci ar interneta pieslēgumu un Skype aplikāciju, darba devēji tiešsaistē satiksies un veiks darba intervijas ar darba meklētājiem no dažādām Eiropas valstīm. Tiešsaistes darba diena ir lieliska iespēja piesaistīt savam uzņēmumam arī tos Latvijas valstspiederīgos speciālistus, kuri šobrīd dzīvo un strādā ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā.

Dalībai NVA un EURES tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā” ir reģistrējušies tādi darba devēji kā, piemēram, “Accenture Latvia”, “airBaltic”, “Albert Cliff”, “Arvato Systems Latvia”, “Dizains un Druka”, “Health Institute”, “Mapon” “Printify”, “RT Kompānija”, “SEB Global Services”, Valsts ieņēmumu dienests un citi. Uzņēmumi pieteikuši vairāk nekā 320 vakanču, darbs tiks piedāvāts tādu IT un finanšu jomas speciālistiem kā, piemēram, back-end programmētājs, bankas darbinieks, datorgrafiķis, datorvadības tehnoloģiju inženieris, eksporta speciālists, front-end programmētājs, full-stack programmētājs, informācijas sistēmu testētājs, informācijas vadības speciālists, mājaslapas administrators, SAP IT sistēmas lietotāju atbalsta speciālists,  sistēmas analītiķis, tehniskā atbalsta inženieris, tehniskā atbalsta programmētājs, skaitļošanas sistēmu analītiķis, UI/UX dizainers, vecākais iOS programmētājs un citas. 

Dalībai pasākumā jau ir reģistrējušies arī 738 darba meklētāji. Lai piedalītos tiešsaistes darba dienā, darba meklētājiem jāreģistrējas Eiropas darba dienu platformā, jāievieto savs CV, jāpiesakās interesējošai vakancei un pasākuma dienā jāizmanto Skype aplikācija, lai tiešsaistē (online) satiktos ar darba devēju virtuālajā darba intervijā. 

Tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā” tiek rīkota sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Valsts darba inspekciju, sociālo kustību “Latvija strādā” un projektu “Your Move“.

Pasākuma laikā ikvienam interesentam būs iespēja saņemt arī valsts iestāžu pārstāvju konsultācijas par darba un dzīves apstākļiem Latvijā, darba līguma veidiem, uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām, sociālajām garantijām u.c.

Papildu informāciju var uzzināt, sazinoties ar Eiropas darba dienas EURES koordinatoriem Latvijā Ilzi Luīzi Mihailovu ([email protected], tālr. 67870976) vai Andri Segliņu ([email protected], tālr. 63429422).

 Uzziņai:

  • Eiropas darba dienu platforma www.europeanjobdays.eu  ir izveidota 2013.gadā, to koordinē Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls EURES un Eiropas Komisija.
  • EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu un partneru sadarbības tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt darba devējus un darba meklētājus, kuri vēlas izmantot Eiropas darba mobilitātes iespējas.
  • EURES tīklā visā Eiropā strādā EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
  • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA filiālēs Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā un Rīgā.

Ar EURES konsultantiem Latvijā var sazināties:

20201027-1147-it-un-finansu-joma-mazs.jp


Bizness