Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz pieredzes apmaiņas pasākumu gaļas liellopu audzētājus

Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra Valmieras konsultāciju birojs rīko pieredzes apmaiņas pasākumu gaļas liellopu saimniecību speciālistiem, vadītājiem un pārraugiem!

Aicinām uz mācību programmu 29. augustā, kuras laikā apmeklēsim z/s “Lāses” Kuldīgas novadā, Rumbas pagastā un LLU MP saimniecību “Vecauce”.

Apmeklējumu laikā apgūsim saimniecību pieredzi gaļas liellopu audzēšanā, dažādu šķirņu labturības prasību nodrošināšanu, apmeklēsim jaunbūvēto fermu Kolumbi. 

Fermas dienu ietvaros, speciālisti konsultēs par nosacījumiem dzīvnieku veselības nodrošināšanai, ganību perioda organizēšanu, pārraudzības darba menedžmentu un gaļas liellopu audzēšanas ekonomisko priekšnosacījumu izvērtēšanu.

MPS “Vecauce” iepazīsimies ar Limuzin šķirnes audzēšanas nosacījumiem, apgūsim saimniecības pieredzi lopu mītiņošanā un SEG emisiju mazināšanā, pārraudzības darba organizēšanā un gaļas liellopu audzēšanas ekonomisko priekšnosacījumu izvērtēšana.

Brauciena maksa ir 20.00 EUR ( t.sk. PVN). Tajā iekļauts - transports, pusdienas un apmeklējumi.


Pieteikšanās mācībām līdz 26.08.2019. pa telefonu 29188612, vai elektroniski [email protected]

Bizness