ALTUM eksperti vebinārā informēs par Covid-19 krīzes atbalsta instrumentiem uzņēmējiem

Lai informētu uzņēmējus par Covid-19 krīzes atbalsta instrumentiem un atbildētu uz aktuāliem jautājumiem, Attīstības finanšu institūcija ALTUM šonedēļ rīko bezmaksas vebināru uzņēmējiem, kas būs skatāms trešdien, 29. aprīlī, plkst. 11.00 Microsoft Teams vietnē.  Saite uz vebināru pieejama ALTUM mājaslapā: https://www.altum.lv/lv/jaunumi/webinars-29-aprili-covid-19-atbalsts-uznemejiem.>

Vebināra uzmanības centrā būs visi ALTUM īstenotie krīzes atbalsta instrumenti – aizdevumi apgrozāmajiem līdzekļiem, garantijas banku kredītu brīvdienām un atbalsts eksportējošiem uzņēmumiem. 

Vai ALTUM aizdevuma saņemšana jāsaskaņo ar savu banku? Vai iespējams saņemt vairākas ALTUM garantijas kredīta brīvdienām? Vai ar krīzes aizdevumu var veikt investīcijas papildus ražošanā? Cik ātri var saņemt zaudējumu atlīdzību neapmaksāta eksporta darījuma gadījumā? Vai krīzes garantiju var apvienot ar citiem ALTUM instrumentiem? Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem tiks sniegtas atbildes, tāpat vebināra skatītāji tiešsaistē varēs uzdot arī savus jautājumus.

Vebinārā piedalīsies četri ALTUM eksperti: 

  • Programmu attīstības vadītāja Madara Dambe – Krastkalne informēs par krīzes instrumentu iespējām un nosacījumiem;
  • ALTUM centra reģiona vadītāja Diāna Lopeta stāstīs par krīzes aizdevumu; 
  • ALTUM eksporta kredītu garantiju vadītāja Evija Zaķe informēs par iespējām, kuras krīzes laikā pieejamas eksportējošiem uzņēmumiem;
  • ALTUM kredīta garantiju vadītājs Emīls Raiks stāstīs par garantiju banku kredītu brīvdienām.

Pieteikumus valsts atbalsta programmu finansējuma saņemšanai un nepieciešamos dokumentus klienti var iesniegt elektroniski portālā mans.altum.lv. Konsultācijas pieejamas pa tālruni 26655309, zvanot darba dienās no plkst. 9.00-18.00. 

Aktuālā informācija par visiem ALTUM piedāvātajiem finanšu instrumentiem un īstenotajām atbalsta programmām ir aplūkojama gan ALTUM interneta vietnē www.altum.lv, gan ALTUM sociālo tīklu kontos: Facebook, Twitter, LinkedIn un YouTube.


Bizness