Informatīvs pasākums darba devējiem “Cilvēks.Prasmes.Iespējas”

 20191030-1524-log.png
“CILVĒKS. PRASMES. IESPĒJAS.”
informatīvs pasākums darba devējiem par personu ar invaliditāti un garīga rakstura traucējumiem integrāciju sabiedrībā un darba tirgū

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) ESF projekts “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā vai sabiedrībā” Nr.9.1.4.1/16/I/001 (turpmāk – projekts) 2019. gada 14. novembrī Rīgā,  BELLEVUE PARK HOTEL  aicina  darba devējus, pašvaldības, sociālo dienestu, nodarbinātības un izglītības ekspertus sarunai par darba prasmju veicināšanu, nodarbinātību un apmācību iespējām personām ar invaliditāti un garīga rakstura traucējumiem.

Pasākuma mērķis ir  uzrunāt  darba devējus, sniegt informāciju  un iepazīstināt arī SIVA projekta ietvaros apmācīto dalībnieku prasmēm, virzot personas ar invaliditāti un garīga rakstura traucējumiem integrācijai sabiedrībā un darba tirgū.

Pasākumā aicināti darba devēju pārstāvji, valsts pārvaldes un pašvaldību speciālisti, kā prakses vietu nodrošinātāji uzņēmumos.
Tiksimies š.g. 14.novembrī plkst. 9.30-15.00 Rīgā BELLEVUE PARK HOTEL  Konferenču zālē „BERLIN”,  Slokas ielā 1!
Pieteikumus dalībai gaidīsim līdz 4.novembrim elektroniski [email protected], tālrunis saziņai 27064068.

ESF projekta “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā un sabiedrībā” eksperte Ilze Ločmele.

Bizness