Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lauksaimniekiem un mežsaimniekiem – iespēja gūt praktisku pieredzi

Lai gūtu praktisku pieredzi un dalītos tajā ar citiem, pirmo reizi Latvijā lauksaimniekiem un mežsaimniekiem tiek piedāvāts apmeklēt saimniecības un mežus ne vien Latvijā, bet arī ārpus tās. 

Eiropas Savienības atbalstītā pasākuma mērķis ir nodrošināt saimniecību un mežu apmeklējumus saistībā ar noteiktu tematiku – konkrētām ilgtspējīgas saimniekošanas metodēm vai tehnoloģijām, saimniekošanas veida dažādošanu, dalību īsās piegādes ķēdēs, jaunu darījumdarbību un jaunu tehnoloģiju izstrādi, izmantošanu, meža noturības uzlabošanu un citiem lauksaimniecības vai mežsaimniecības jautājumiem. 

No 30 dažādu tēmu piedāvājuma iespējams izvēlēties piemērotāko un apmeklēt saimniecības un mežus gan Latvijā, gan ārzemēs. Tēmu piedāvājums dažādos Latvijas reģionos ir atšķirīgs, – par lauksaimniecības tēmām jāsazinās ar LLKC reģionālajiem birojiem, par mežsaimniecības – ar Meža konsultāciju pakalpojuma centra administrāciju vai reģionālajām nodaļām

Lai varētu šajā pasākumā piedalīties, dalībniekiem jāpierāda iesaiste minētajās nozarēs, kā arī jārēķinās ar līdzmaksājumu - Latvijas braucienos 20%, ārzemju – 30% no kopējām viena cilvēka izmaksām.

LLKC mājaslapā atrodamas visas lauksaimniecības un mežsaimniecības apmeklējumu tēmas un tuvākajā laikā ieplānotie apmeklējumi un to programmas. 

Plašāka informācija: Jolanta Sūna-Strautiņa, LLKC Tālākizglītības nodaļas vadītāja vietniece, tālrunis: 63007563

Bizness