LTRK aicina pieteikties “Vidzemes Uzņēmēju dienām 2020”

Aicinām uzņēmējus, valsts un pašvaldības iestādes, profesionālās un augstākās izglītības iestādes, amatniekus un mājražotājus izmantot iespēju un līdz 20. martam pieteikties dalībai lielākajā biznesa pasākumā  „Vidzemes uzņēmēju dienās 2020” ,kas notiks 22. un 23.maijā Valmieras pilsētas centrā. 

Jau 23.gadu „Vidzemes uzņēmēju dienās” pulcēsies dažādu jomu un lieluma uzņēmumi, lai divu dienu garumā ar saviem piedāvājumiem iepazīstinātu vairākus tūkstošus Vidzemes, citu reģionu apmeklētājus. 

„Biznesa izstādes ir lieliska platforma, kurā ikviens var parādīt savu biznesu un  tā būtību, dibināt jaunus kontaktus un veidot sadarbību. Šāda veida pasākumos nereti tiek atrasti jauni partneri, ārpakalpojumu sniedzēji vai arī jauni klienti. Mācību iestādēm, tā ir iespēja akcentēt profesionālo vidējo un augstāko izglītību, tā ir iespēja sniegt informāciju par mācību programmām. Izstāde noteikti jāizmanto kā iespēja uzklausīt ieteikumus no citiem cilvēkiem. Tieši šo iemeslu dēļ dalība izstādēs tiek vērtēta daudz augstāk nekā ieguldījums reklāmas kampaņās, piemēram avīzēs un reklāmas baneros internetā,” uzsver LTRK Vidzemes nodaļas vadītājs Juris Sleņģis.

Šogad izstādē plānots, ka piedalīsies aptuveni 250 dalībnieku no visas Latvijas un paredzēts, ka pasākumu apmeklēs arī valsts amatpersonas, pašvaldību vadītāji un ārvalstu viesi.

Paralēli izstādei 22.maijā norisināsies arī Biznesa forums, kur uzņēmēji tiek aicināti piedalīties diskusijās, uzklausīt ekspertus par uzņēmējdarbībai aktuālām tēmām un paši savstarpēji dalīties pieredzē un uzkrātajās zināšanās.

Piektdienas noslēgumā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt neformālu, saviesīgu vakara pasākumu paralēli turpinot iepazīšanos ar citiem uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem.

„Vidzemes uzņēmēju dienas 2020”organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģionālā nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

Pieteikties dalībai izstādē „Vidzemes Uzņēmēju dienās 2020” iespējams sūtot pieteikumu uz e-pastu: [email protected] , faksu: 64281214 vai iesniedzot personīgi LTRK Vidzemes nodaļā Stacijas ielā 26, Valmierā. Pieteikums-līgums pieejams mājas lapā www.vidzemesizstade.lv. Tālrunis informācijai:  20264530.

Uz tikšanos „Vidzemes uzņēmēju dienās 2020”

Bizness