Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LTRK aicina uz biznesa forumu Cēsīs

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar banku Citadele aicina uzņēmējus un interesentus apmeklēt ikgadējo biznesa forumu “Cilvēks nākotnes biznesā”, kas notiks 30.novembrī plkst. 10:00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, Raunas ielā 12, Cēsīs.

Pasākuma laikā kopā ar pieaicinātiem nozaru ekspertiem notiks diskusijas par uzņēmējiem svarīgākajiem jautājumiem, tostarp problēmām un risinājumiem, kas saistīti ar darba spēka piesaistīšanu. Arī šogad tiks aktualizētas arī tēmas par dažādām mūsdienu inovācijām, kas uzņēmējdarbībā ieņem lielu lomu ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Foruma laikā ikviens dalībnieks varēs prezentēt savu uzņēmumu lielam skaitam potenciālo klientu, kā arī dalīties pieredzē un veiksmes stāstos kopā ar citiem biznesa pārstāvjiem. 

“Organizējot ikgadējos reģionālos biznesa forumus, varam ar prieku atzīt, ka Latvijā ir mērķtiecīgi un strādāt griboši uzņēmumi, par ko liecina lielais skaits pasākuma dalībnieku, kas ar lielu interesi piedalās gan diskusijās, gan meklē jaunas sadarbības iespējas reģionos un visā Latvijā,” saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš “mūsu mērķis ir runāt ar uzņēmējiem “vienotā valodā”, jo tikai tā varam izprast galvenās problēmas, ar ko biznesa pārstāvji sastopas ikdienā. Un mūsu uzdevums ir virzīties uz kopēju risinājumu, tādējādi tiecoties uzlabot biznesa vidi un kopējo ekonomisko situāciju valstī.”

“Cēsu uzņēmējdarbība piedzīvo nenoliedzamu izaugsmi. Mūsu uzņēmumi novērtē gan pašvaldības radīto vidi, gan valsts un ES sniegtās iespējas, un Cēsis par mājvietu izvēlas arvien vairāk mazo un vidējo biznesu. Pēc Latvijas teritorijas attīstības indeksa Cēsu novads Vidzemes reģionā atrodas augstākajā pozīcijā. Attiecīgi arī aug privāto investoru ticība Cēsīm. Bet, lai nepārtraukti augtu un nodrošinātu līderību, izšķirošās ir tieši inovācijas, ko nevar paveikt bez radošuma un labiem paraugiem – tieši ar šādu mērķi veidojam Cēsu uzņēmēju forumu. Kā iedrošinājumu jaunajiem un iedvesmu pieredzējušajiem uzņēmējiem,” akcentē Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.

Foruma pirmajā daļā notiks prezentācijas par aktualitātēm uzņēmējdarbībā. Bankas Citadele ekonomists Mārtiņš Āboliņš runās par tirdzniecības kariem un darbaspēka deficīta nozīmi, savukārt Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) darba spēka jautājumu darba grupas līdzvadītāja Irina Kostina skaidros investoru redzējumu  un risinājumus saistībā ar nodarbinātību. Klātesošajiem būs iespēja uzzināt arī par remigrāciju veicinošo sociālo akciju “Latvija strādā”, bet pēc tam notiks paneļdiskusija, kurā klātesošajiem kopā ar ekspertiem būs iespēja diskutēt par aktuālajiem jautājumiem.

Pasākuma otrā daļa ir veidota sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju Altum būs veltīta jautājumiem par efektivitāti un energoefektivitāti, kur Lattelecom IoT biznesa attīstības direktors Edmunds Garančs pastāstīs kā jūsu bizness var gūt panākumus, pateicoties jaunajām IoT tehnoloģijām. Pēc tam  LTRK Enerģētikas komitejas vadītājs un SIA RCG Lighthouse valdes priekšsēdētājs Kaspars Osis prezentēs energopārvaldības aktualitātes un risinājumus, savukārt Altum valdes priekšsēdētāja padomnieks Edgars Kudurs informēs par valsts atbalsta iespējām uzņēmumu energoefektivitātes uzlabošanai. Paneļdiskusijā vairāki uzņēmēji izteiks savu viedokli un rekomendācijas no viņu praktiskās pieredzes programmas ieviešanā. Bet dienas noslēgumā būs iespēja smelties iedvesmu tehnoloģiju pasaulē, kur Lattelecom Korporatīvās attīstības direktors Krists Avots prezentēs nākotnes profesijas un to, kā roboti mainīs biznesu, savukārt uzņēmējs Gundars Skudriņš  skaidros savu ideoloģiju un redzējumu par kumelīšu audzēšanu no kosmosa.

Plašāka informācija par forumu un reģistrācija šeit. Dalība pasākumā ir bez maksas. Vietu skaits - ierobežots. 

Bizness