Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieejami tiešsaistes semināri par pieteikumu sagatavošanu ES jaunatnes jomas programmu projektu konkursiem

No šodienas, 15. aprīļa, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) piedāvā bezmaksas vebināru sēriju par projektu pieteikumu sagatavošanu Eiropas Savienības (ES) programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” 2. projektu konkursam. Projektu pieteikumus var iesniegt līdz 7. maijam. Šogad projektiem jaunatnes jomā pieejami vairāk nekā 4,5 miljoni eiro, bet 2. projektu konkursam paredzēti gandrīz 2 miljoni eiro. 

“Lai arī patlaban valstī noteiktie ierobežojumi saistībā ar Covid-19 pandēmiju liedz organizēt klātienes seminārus, vēlamies turpināt sniegt atbalstu tiem jauniešiem un jaunatnes jomā strādājošiem, kuri vēlas saņemt ES programmu piedāvāto finansiālo atbalstu savu nacionālo un starptautisko projekta ideju īstenošanai. Katram projektu veidam ir atvēlēts atsevišķs tiešsaistes seminārs, kas ļaus izzināt projektu pieteikumu sagatavošanas nianses un iesniegt kvalitatīvus pieteikumus atbilstoši noteiktajām prasībām,” norāda JSPA Projektu vadības un uzraudzības daļas vadītāja Maija Kolberga.

Bezmaksas vebināriem iespējams pievienoties tiešsaistes platformā Zoom. 

Programmā “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektus ir iespējams īstenot trīs pamatdarbībās – 1.Personu mobilitāte mācību nolūkos (jauniešu apmaiņas; jaunatnes darbinieku mobilitāte), 2.Stratēģiskās partnerības jaunatnes jomā (inovāciju atbalstam un labās prakses apmaiņai) un 3. Atbalsts politikas reformai (jaunatnes dialoga projekti). Vebināri par “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu pieteikumu sagatavošanu: 

20. aprīlī plkst. 14.00 vebinārs par jaunatnes dialoga projektu pieteikumu aizpildīšanu.

To vadīs projektu koordinatore Madara Ērgle.

Pievienojies vebināram, reģistrējoties šeit .


22. aprīlī plkst. 14.00 vebinārs par jauniešu apmaiņas projektu pieteikumu aizpildīšanu.

To vadīs projektu koordinatore Sintija Ludborža.

Uz šo vebināru aicinām iepriekš reģistrēties šeit.


23. aprīlī plkst. 14.00 vebinārs par jaunatnes darbinieku mobilitātes projektu pieteikumu aizpildīšanu.

To vadīs projektu koordinatore Līva Jakovļeva.

Pievienojies vebināram, reģistrējoties šeit


Programmā “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kuras mērķis ir veicināt solidaritāti, iesaistot organizācijas un jauniešus aktivitātēs, kas risina sabiedrībai aktuālus izaicinājumus, uzlabo jauniešu kompetences, sekmē sociālo iekļaušanu un Eiropas vērtību stiprināšanu, noteikti trīs pamatvirzieni: brīvprātīgā darba projekti, darba un stažēšanās projekti un  solidaritātes projekti. Vebināri par “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu pieteikumu sagatavošanu: 

  • 21. aprīlī plkst. 14.00 vebinārs par solidaritātes projektu pieteikumu aizpildīšanu. To vadīs projektu koordinatore Diāna Bišofe. Lai pievienotos vebināram, lūdzam reģistrēties šeit https://bit.ly/3cILUwX

Kopumā šogad ir paredzēti trīs programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursi, ar kopējo finansējumu vairāk nekā 4,5 miljoni eiro (“Erasmus+: Jaunatne darbībā” - 2 848 831,00 eiro un “Eiropas Solidaritātes korpuss” – 1 687 781,00 eiro). Attiecīgi, 2020. gada 2. projektu konkursam pieejams ES finansējums teju 2 miljonu apmērā (“Erasmus+: Jaunatne darbība” - 1 169 771.84 eiro un “Eiropas Solidaritātes korpuss” - 639 629.76). 

Visi, kuri vēlas īstenot nacionālus un starptautiskus projektus jaunatnes jomā, aicināti iesniegt projektu pieteikumus līdz 2020. gada 07. maijam, plkst. 13:00 pēc vietējā laika tiešsaistē. “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektus var iesniegt vietnē https://webgate.ec.europa.eu/web-eforms/screen/home. “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektus var iesniegt vietnē: https://webgate.ec.europa.eu/web-esc/screen. Apstiprinātos projektus varēs uzsākt īstenot 2020. gada nogalē un 2021. gada sākumā.

Ar plašāku informāciju un projekta pieteikuma iesniegšanas noteikumiem iespējams iepazīties: www.jaunatne.gov.lv

Bizness