Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pretēji ierastajam – profesionāļu neveiksmes stāsti

Daudzi ar lielu interesi televīzijas ekrānā vairāku sezonu garumā sekojuši līdzi populārajam  raidījumu ciklam “Sirmais. Kulta ēdieni”, kura tapšanā iesaistījies bijušais valcēnietis Dāvis Doršs, vien retais nav izmantojis viena no Latvijā vadošā aktīvās atpūtas jomas uzņēmuma “Aktīvā tūrisma centra EŽI” sniegtajiem pakalpojumiem un ja ne redzējuši, tad vismaz dzirdējuši par dokumentālo filmu “A To B Rollerski”, kas ir stāsts par piedzīvojumu, par neatlaidību, par cilvēka gara spēku un vēlmi sevi pierādīt. Tas ir stāsts par latviešu sportistu, dēkaini un aizrautīgu piedzīvojumu meklētāju Raimondu Dombrovski, kurš 1988. gadā ar rollerslēpēm veica 6759,24 kilometru garu ceļu, šķērsojot Amerikas kontinentu no Kanādas līdz Meksikai 90 dienās. Pēc 26 gadiem šis ceļojums tika  atkārtots.  

Aiz katra no šī uzņēmuma un produkta stāv cilvēks, kuram, iespējams, sākumā trūka zināšanu, bet bija ārkārtīgi liela degsme, ideja un sapņi. Patērētāji lielākoties ierauga gala produktu, kas izraisa rezonansi, kādam atnes daudz naudas, bet ne viss ir tā, kā izskatās. Parasti cilvēki ir pieraduši dzirdēt veiksmes stāstus, bet patiesībā anekdotiskas situācijas un skarbas mācības ir piedzīvojis ne viens vien jaunais uzņēmējs. Lai neatkārtotu citu pieredzētās kļūdas un no tām mācītos, Valmieras biznesa inkubatorā ikviens interesents aicināts apmeklēt iedvesmas pēcpusdienas “Lūst vai plīst” jeb uzņēmējdarbības neveiksmes stāstus. Vienā no šādām iedvesmas pēcpusdienām viesojās arī laikraksts “Ziemeļlatvija”, kurā ar savu pieredzi dalījās trīs pieredzējuši savas nozares speciālisti. 

Lasītājiem piedāvājam iepazīties ar Dāvja Dorša un Rolanda Melbārža stāstīto “Ziemeļlatvijas” piektdienas, 25. janvāra, numurā vai šeit, iegādājoties rakstu pilnā apjomā.

Bizness