Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

RACAs delegācijas vizīte Baltkrievijā 1

Šī gada 17.-19. septembrī Reģionālās attīstības centra apvienības (RACA) valdes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis un izpilddirektors Uldis Vītoliņš devās uz Baltkrieviju, lai pārrunātu iespējas attīstīt sadarbību ar Mogiļevas apgabala pašvaldībām.

Mogiļevas apgabals atrodas Baltkrievijas austrumu daļā un ir viens no sešiem administratīvajiem apgabaliem valstī.

“Brauciens bija ļoti interesants un Baltkrievu pašvaldības patiešām ļoti grib sadarboties ar Latvijas pašvaldībām. Ir lietas, ko noteikti mēs darām efektīvāk, ir lietas, kuras būtu vērts pamācīties no Baltkrievu kolēģiem. Tāpēc domāju, ka tas būs abpusēji interesanti.

Esam vienojušies, ka novembrī tiks parakstīts sadarbības līgums starp RACU un Mogiļevas apgabala pašvaldību asociāciju. Sadarbības jomās ietilptu ne tikai pašvaldības, bet arī kultūra, sports un izglītība. Protams, mēģināsim veicināt ekonomisko sadarbību, kas būtu abām pusēm interesanta un arī šeit es saredzu tiešām labu potenciālu,” komentē RACA valdes un Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Komentāri 1

duksis4x4

'' Sadarbības jomās ietilptu ne tikai pašvaldības, bet arī kultūra, sports un izglītība '' Galvenais - būs 'īnteresanti''!

pirms 8 mēnešiem, 2019.09.22 09:02

Bizness