Uzņēmējdarbības attīstībai Valkas novadā – īpaša atbalsta programma 3

Valkas pašvaldības deputāti novada domes marta sēdē nolēma piešķirt piecus tūkstošus eiro Grantu programmai “Attīsti uzņēmējdarbību Valkas novadā”, lai ar līdzfinansējumu atbalstītu pašvaldībā reģistrēto mazo un vidējo uzņēmumu projektus uzņēmējdarbības attīstībai un fizisko personu projektus darbības uzsākšanai.

G. Smane norāda, ka maksimālā pašvaldības līdzfinansējuma summa vienam projektam ir tūkstoš eiro. Konkursa pieteikumus varēs iesniegt līdz 15. maijam.

Kontaktpersona jautājumos par Grantu programmu ir G. Smane, e-pasts [email protected], tālrunis 26463408 vai 64707478.
Konkursa nolikums, projektu pieteikuma veidlapa un informācija par konkursa norisi pieejama pašvaldības mājaslapā. Iesniegtos projektus vētīs  vērtēšanas komisija – novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis, G. Smane, deputāts un uzņēmējs Kristaps Sula, novada domes Grāmatvedības un finanšu nodaļas vadītājas vietniece Iveta Markova un kooperācijas un lauku tūrisma speciāliste Sniedze Ragže. 

“Ir gandarījums par visiem pašvaldības atbalstītiem uzņēmējdarbības projektiem. Katru reizi, kad gadatirgos ieraugu kārķēnietes Balvas Ziediņas sietos sierus vai individuālā komersanta ”Āres 99” mājās ražoto desu, priecājos par vietējo produkciju. Ir gandarījums par Kārķu pagasta “Rozēnos” tapušo ledus pagrabu, kur Mārīte Kalniņa rīko pašakumus. Pašvaldība finansiāli atbalstīja vietējā SIA “Valkas gaisma” darbības uzsākšanu, palīdzēja Ērģemes pagasta zemnieku saimniecībai “Kurģi” iegādāties poniju, finansiāli atbalstīja Valkas autoservisus “Parks KM” un SIA “K”, kā arī piešķīra līdzfinansējumu Skairas Jansones šūšanas salonam un uzņēmumam “Skroders”,” stāsta G. Smane.

Komentāri 3

lukiasmi

Padomā, vai ir vērts! Pasākuma mērķis nav naudas izdāļāšana plānprātiņiem, tādiem kā Tu!

pirms 2 gadiem, 2019.04.10 09:42

bezugunsnavdumu

Es tak senāk vēl teicu, ka plānprātīnš esot vienīgi tavs vectēvs.

Tu apšaubi komisijas lēmumpieņemšanas spēju? Tiešām plānprātiņa mazbērns.

pirms 2 gadiem, 2019.04.10 13:39

Bizness