Var piedalīties digitālajās biznesa apmācībās

Valkas novada dome līdz trešdienai, 24. martam, aicina pieteikties novada iedzīvotājas, lai saņemtu pašvaldības līdzfinansējumu 50 eiro apmērā digitālās biznesa apmācības programmas apguves dalības maksas segšanai.

Novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Ivo Leitis informē, ka pretendentēm, kurām būtu interese tiešsaistē no 5. līdz 30. aprīlim apgūt jaunas zināšanas, jāraksta uz e-pasta adresi [email protected]. Viņš norāda, ka dalības pilna maksa par šīm mācībām ir 95 eiro.

I. Leitis “Ziemeļlatvijai” stāsta, ka pagaidām reāli uz pašvaldības līdzfinansējumu ir pieteikusies viena persona, bet vēl ir laiks izvērtēt savu dalību šajās apmācībās. Viņš atklāj, ka mācības plānotas katru dienu diezgan intensīvā režīmā. Taču tā sievietēm esot lieliska iespēja apgūt jaunas zināšanas un iemaņas.  

“Digital kick” apmācību programma četru nedēļu laikā palīdzēs iegūt nepieciešamās prasmes radīt savu uzņēmumu digitālajā vidē. No 5. līdz 30.aprīlim 70 Latvijas sievietēm, kas pandēmijas ietekmē šobrīd ir bez pastāvīgas darbavietas, būs iespēja savu hobiju vai aizraušanos attīstīt no idejas līdz digitālajam biznesam.

Programmas mērķis ir sniegt praktiskas zināšanas un iemaņas darbam digitālajā vidē, tādējādi veicinot digitālās uzņēmējdarbības uzsākšanu, kvalifikācijas celšanu darbam digitālajā sfērā, kā arī tradicionālo uzņēmumu konkurētspēju un pievienotās vērtības celšanos.
Programma ir paredzēta galvenokārt sievietēm vecuma grupā no 25 līdz 45 gadiem, kas atrodas ārpus aktīvā darba tirgus (bezdarbs, bērnu kopšanas atvaļinājums u.c.) vai nesen ir atgriezušās vai plāno atgriezties darba tirgū pēc pārtraukuma.

20210320-1522-ewwwc8aw8aagzxs.jfif

Bizness