"Ziemeļlatvija" ceļos uz Likteņdārzu.Pievienojies!

Ja esi laikraksta abonents, tad piedāvājam piepulcēties kārtējam ceļojumam - šoreiz dodamies uz Zemgali aplūkot Likteņdārzu. Brauciena datums - 6. jūlijs. Pieteikšanās līdz 3. jūlijam pa telefonu 647 81 276 (bet vēlams pieteikties jau šonedēļ). 


Izbraucam pulksten 7.30 no Valkas, un pulksten 8.30 no Smiltenes. Koknesē plānojam ierasties ap 12.00, paēst pusdienas un doties skatīt pilsdrupas. Tālāk (tie, kuriem būs spēks un galvenais - vēlme) pa dabas taku (1,8 km) dosimies uz Likteņdārzu. Protams, ka pastāvēs iespēja līdz nākamajam apskates objektam aizbraukt arī ar autobusu un aptuveni pusstundu pagaidīt, kamēr ierodas kājāmgājēji.


Kā jau zināt, tad Likteņdārzā ir dažādas iespējas ziedot. Viena no tām, ko rosinu paveikt, ir aizvest pelēko laukakmeni. Tātad akmenim vispirms ir jābūt pelēkam, izmērs - futbola bumbas lielumā un apaļa forma. Savu artavu var sniegt arī bruģīša veidošanai - šis ziedojums veicams tieši Likteņdārzā un ir 5 lati. 


Ekskursijas izmaksas - autobusa īre, ieeja pilsdrupās, kā arī gida pakalpojumi, ir 9 lati. Kompleksās pusdienas krodziņā maksās 2 lati, bet šo tēriņu katrs var ieplānot pēc savām vēlmēm. Var ņemt līdzi maizītes vai pirkt papildporciju. 


Kā ierasts, sīkāku informāciju par braucienu vai citus neskaidrus jautājumus var risināt zvanot pa mobilo tālruni 2 6414911 (Sarmīte). Gaidu pulciņā! 

Atpūta