Aicina pieteikties LNT šovam Lauku sēta

Ir sākusies pieteikšanās šovam Lauku sēta, kas būs viens no aizraujošākajiem kanāla LNT rudens notikumiem. Turklāt šogad tiek meklēti ne vien dalībnieki, bet ir arī iespēja pieteikt savu saimniecību, lai uzņemtu 20 čaklus un strādīgus palīgus un pavadītu neaizmirstamu vasaru. Pieteikuma anketu meklējiet: http://skaties.lv/izklaide/sovi/lauku-seta/lauku-seta-darba-daudz-laiks-pieteikties-neaizmirstamam-vasaras-piedzivojumam/.>

Lai šovs būtu vēl aizraujošāks un arī dalībniekiem būtu psiholoģiski vieglāk piedalīties šovā, ieviestas nelielas izmaiņas formātā un dalībnieku atlasē. 

„Lai visu spētu apdarīt, tiek ieviesta jauna kārtība – šajā vasarā varēs strādāt tikai divatā. Nav svarīgi vai esat vīrs ar sievu, tēvs ar dēlu vai māsīca ar brālēnu. Galvenais, ka esat ģimenes komanda, kas gatava jautri pavadīt vasaru, strādāt vaigu sviedros un sacensties ar dalībniekiem no visas Latvijas! Balva būs tā vērta,” pieteikties aicina šova vadītājs Jānis Rāzna.

Dalībnieku iepriekšējā pieredze lauku darbos nav izšķiroša, galvenais ir komandas spars un vēlme mācīties, kā arī uzvarēt. Jā, iespējams, nāksies nakšņot šķūņaugšā, pirtī vai teltī. Taču šī noteikti ir unikāla iespēja sajust īstu lauku dzīves garšu, kā arī sacensties ar citiem dalībniekiem par vērtīgu balvu.

Iepriekšējā sezonā Brenguļu novadā tika paveikts ļoti daudz, un z/s Rozītes saimniece Valentīna norāda, ka vasara vairs nav aiz kalniem un laukos darba rokas ir zelta vērtē. Šī ir vienreizīga iespēja saimniekiem tikt pie čakliem un sacensību kāriem darboņiem savā saimniecībā. Savukārt šova veidotāji papildina, ka saimniecībā jābūt iespējai nodrošināt dažādus darbus – gan kūtī, gan dārzā un pļavās. 

Piesakieties! Iespējams, ka šī kļūs par Jūsu jautrāko un piedzīvojumiem bagātāko vasaru kārtīgos latvju laukos! Savukārt tie, kuri labprātāk bauda lauku šarmu dīvānā, Lauku sētas veidotāji sola aizraujošu šovu jau rudenī. 


Noderīgi