Dāvina iedzīvotājiem īpašas piemiņas medaļas 2

Par godu Latvijas neatkarības atjaunošanas 25.gadadienai, kura tiks atzīmēta šī gada 4.maijā, SIA Latvijas Monētu nams izdod īpašas piemiņas medaļas. Tās tiks izdotas ierobežotā daudzumā – 25 000 eksemplāros un Latvijas iedzīvotājiem medaļas būs pieejamas bezmaksas, sedzot tikai saiņošanas un sūtīšanas izdevumus 4,99 eiro apmērā. Lai pārliecinātos, ka šīs jubilejas medaļas priecē pēc iespējas vairāk cilvēkus, pasūtījumu skaits būs limitēts līdz vienai medaļai uz saimniecību. 


Anita Grēve, Latvijas Monētu Nams vadītāja: “Lai atzīmētu un godinātu šo īpašo notikumu, Latvijas Monētu nams nolēma dāvināt Latvijas iedzīvotājiem 25 000 piemiņas medaļas "Latvijas Neatkarības atjaunošanai 25". Esam gandarīti kļūt par šīs īpašās dienas svarīgu sastāvdaļu un sniegt iedzīvotājiem iespēju kopīgi atcerēties šo svarīgo dienu Latvijas vēsturē. Piemiņas medaļa būs lielisks papildinājums iepriekš izdotajai, Latvijas Republikas 100. gadadienai veltītajai kolekcijai Latvijas Pērles, kā arī tā noteikti kļūs par īpaši gribētu objektu gan numismātu, gan arī valsts patriotu vidū.”


Medaļās tiks atainota stilizēta karogu jūra un uzvaras simbols, kā arī gadadienas skaitlis – 25. Medaļu autors ir mākslinieks Juris Krūmiņš. Tās svars ir 25 grami un medaļas ir izgatavotas no vara niķeļa sakausējuma (Cu75/Ni25). Papildus būs iespējams iegadāties arī "Latvijas Neatkarības atjaunošanai 25" apzeltītu medaļas versiju ierobežotā daudzumā – 7000 eksemplāros.


Juris Krūmiņš, jubilejas medaļas dizaineris: “Medaļa savā formātā un pielietojumā ir viena no konservatīvākajām un senākajām piemiņas zīmēm. 1990.gada 4.maija deklarācijas pieņemšanas 25.gadadienas medaļa ir veltījums latviešu tautai un tās saliedētajam atbalstam, kuri toreiz pasludināja Latvijas Republikas neatkarību un atjaunoja valsts suverenitāti. Piedalīties šī piemiņas simbola izveidē man bija atbildība un prieks.”


Sākot no šī gada 7. aprīļa, medaļas var pasūtīt īpaši izveidotā mājas lapā – http://www.neatkariba25.lv/ – aizpildot pasūtījuma veidlapu vai zvanot uz klientu apkalpošanas tālruni +371 67060578. Jubilejas medaļas tiks izdotas ierobežotā tirāžā – 25 000 eksemplāros un akcija ir spēkā, kamēr medaļas ir pieejamas. 

Komentāri 2

Autors

Un kur ir āķis? Izskatās dizainers ir bijis bērns, šaubos vai šim bleķa gabalam ir kāda pievienotā vērtība.

pirms 5 gadiem, 2015.05.16 22:31

ezis

Par brīvu un jāmaksā . Ja tas tiešām būtu par brīvu tad būtu jādod iespēja aiziet pakaļ uz noteiku adresi? Es grāmatu par tādu pašu summu varu aizsūtīt uz otru LV galu kur nu vēl tāds bleķa un ja vēl tas būtu kautcik ņemams . .galīgi nesaista. ..

pirms 5 gadiem, 2015.05.17 21:15

Noderīgi