Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kursi ģimenēm ar bērniem

Smiltenes novada sociālais dienests sadarbībā ar Smiltenes tehnikumu realizē mūžizglītības programmu ģimenēm ar bērniem “Veselīga uztura nozīme dzīves kvalitātes uzlabošanā”. Tā ietvaros domes sociālie darbinieki un tehnikuma pedagogi, izmantojot skolas materiālo bāzi, organizē kursus - teorētiskās un praktiskās nodarbības budžeta plānošanā, ēdiena gatavošanā un dzīves kvalitātes uzlabošanā. 

Projekta mērķis: rosināt ģimeņu izpratni par veselīga uztura nozīmi, attīstīt prasmi sarūpēt ģimenei sātīgas, veselīgas un sabalansētas ēdienreizes, kā arī - piedāvāt idejas gaumīgam galda klājumam ikdienā un svētkos. Ar radošu attieksmi un mīlestību arī vispieticīgākajos apstākļos iespējams izveidot vidi, kurā bērni izaug veseli un laimīgi, kurā katrs ģimenes loceklis jūtas mīlēts un gaidīts. Mājas, kurās visiem gribas atgriezties un uzturēties iespējami ilgāk.

Noderīgi