Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lasītāja atgādina uzņēmējam viņa solījumu sakopt zemes gabalu Smiltenē

Ekonomikas lejupslīdes dēļ Smiltenē ne viens vien uzņēmējs iesaldējis plānotos biznesa projektus. To ievērojusi arī kāda "Ziemeļlatvijas" lasītāja (redakcijai nosūtītajā vēstulē viņas paraksts nav skaidri salasāms).

 

Sieviete pērn "Ziemeļlatvijā" lasīja rakstu, ka Smiltenē "atkal būs sakopts viens zemes gabaliņš, ko nomā SIA "ĢL" valdes priekšsēdētājs Ģirts Leitis", taču nav to sagaidījusi.

 

Pērn vasarā Smiltenes dome deva atļauju saimnieciskās darbības uzsākšanu uzņēmumam SIA "ĢL", kas plāno tirgoties ar lietotām automašīnām. Auto placi bija plānots izveidot Krāsotāju ielā iepretim izklaides vietai "Klondaika".

 

 

Tuvējās mājas iedzīvotāji stāsta, ka zemes gabalā vēl šovasar auga gara zāle un bija sabērtas zemes kaudzes, kas tur atrodas joprojām.

 

"Uzņēmējiem šobrīd nav labākais laiks ieguldīt naudu jaunos projektos. Tagad ir doma par izdzīvošanu," vakar "Ziemeļlatvijai" teica Ģ. Leitis.

 

Uzņēmējs nav atteicies no ieceres atvērt lietotu, lētu automašīnu tirdzniecības laukumu minētajā zemes gabalā, kuru nomā no privātpersonas. Tomēr šobrīd to nedarīšot, jo automašīnas ir grūti pārdot iedzīvotāju ierobežotās pirktspējas dēļ.

 

Apvaicātie lietotu automašīnu pārdevēji norāda, ka pat tie cilvēki, kuriem ir nauda, baidās to tērēt, bet, ja sadūšojas iegādāties automašīnu, ne vienmēr izdodas saņemt līzingu.Projektu par jauna auto apkalpes un tirdzniecības centra būvi Smiltenē, zemes gabalā Valkas ielā, iesaldējis uzņēmums "Dzērvenīte", jo šobrīd tik lielam objektam bankas nepiešķir kredītus.

 

SIA "Dzērvenīte" valdes priekšsēdētājas vietnieks Vairis Tralla tik un tā regulāri kopj apbūvei nopirkto zemes gabalu, jo uzskata, ka pilsētā videi jābūt sakoptai.

 

Ģ. Leitis skaidro, ka viņa nomātajā zemes gabalā Krāsotāju ielā kaudzēs sabērtā grants ir paredzēta lietus ūdeņu notekgrāvja aizbēršanai, ko gribēja iesākt pats kopā ar zemes īpašnieku.

 

 

Taču lietus ūdens kanalizācijas sakārtošana Krāsotāju ielā ir paredzēta vērienīgā projektā "Raiņa ielas un tās pieslēgumu ielu kompleksā rekonstrukcija", kuru īstenos Smiltenes pilsētas dome.

 

Noderīgi