Smiltenē norisināsies labdarības pasākums “Balta, balta mana sirds”

Labdarības pasākums “Balta, balta man sirds” šogad tradicionāli norisināsies 1. jūnijā, kad visā pasaulē atzīmē Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Akcijas mērķis ir pievērst uzmanību un vākt ziedojumus Smiltenes novada bērniņiem ar veselības problēmām. 

 

Pasākums “Balta, balta mana sirds” tiks ieskandināts 31. maijā ar bērnu filmu maratonu Smiltenes kinoteātrī. Bērnus gaida īpaši viņiem sagatavota animācijas un ģimenes filmu izlase. Ieeja-par ziedojumiem labdarības akcijai “Balta, balta mana sirds”. 


No plkst.12.00 Smiltenes pilsētas Kultūras centrā norisināsies bērnu apģērbu, apavu, rotaļlietu un citu mantu tirdziņš “Andelīte-Sandelīte”. Vecākiem tā ir lieliska iespēja pārdod vai samainīties ar dažādām bērnu mantām, kas pašiem vairs nav nepieciešamas, bet varētu noderēt kādam citam. Tirdziņā var piedalīties fiziskas personas, kas nepārstāv kādu uzņēmumu. Tirdziņa dalībnieki var tirgot dažādas bērnu mantas, kas pašiem vairs nav nepieciešamas, kā arī pašu ražoto produkciju (bērnu apģērbu, apavus, aksesuārus, rotaļlietas). Maksa par dalību tirdziņā pārdot vai samainīties gribētājiem piemērota netiek. Pieteikties dalībai tirdziņā, var līdz 27. maijam, sūtot e-pastu uz [email protected] vai zvanot pa tālruni 26709560 (Kristīne). Sīkāka informācija un tirdziņa nolikums pieejams www.smiltene.lv.


No plkst.14.00 Smiltenes rotaļu laukumā, Gaujas ielā 1, pasākuma apmeklētājus gaida dažnedažādas interesantas aktivitātes. Darbosies labdarības tirdziņš, kurā varēs iegādāties dažādus roku darinājumus. Ienākumi tiks ziedoti akcijai “Balta, balta mana sirds”. 


Bērnus gaida tikšanās ar iemīļotajiem Bērnu rīta varoņiem kaķenīti Raķetīti un suņuku Sprintiņu, radošās darbnīcas un stafetes kopā ar Smiltenes Jauniešu domi, iepazīšanās ar Smiltenes pašvaldības policijas darbu, policistiem un aprīkojumu. 


Lauku mājas “Kalbakas” bērnus cienās ar gardām, brīvā dabā pagatavotām pankūkām. Par saldu našķi-medu pie pankūkām- gādās dravnieks Jānis Haks. 


Profesionāli jumiķi-Māris Mūrnieks, Dāvis Zārdiņš, Reinis Apinis-demonstrēs savu meistarstiķi-jumta tapšanas procesu. Iemēģināt roku jumta darbos būs iespējams arī pasākuma apmeklētājiem. 

Mazajiem pasākuma apmeklētājiem un viņu vecākiem būs iespēja iepazīties un parotaļāties ar eko rotaļlietām no uzņēmuma “Vudii”. Uzņēmums ražo rotaļlietu komplektus (klucīšus), kas ļauj uzbūvēt spēļu lidostas. Šīs rotaļlietas ir gatavotas no simtprocentīgi dabīgas bērza koksnes. Rotaļāšanās ar “Vudii” koka klucīšiem veicina bērna intelektuālo izaugsmi, attīsta izdomu, koordināciju, kā arī ir lielisks laika pavadīšanas veids ģimenēm, piedaloties pirmā lielā mērķa sasniegšanā.

15.00 Smiltenes Centra vidusskolas 1. klase rādīs mini iestudējumu par skolas gaitām, bet plkst.16.00 Smiltenes mazie dziedātāji dāvās koncertu “No manas sirds tavējā…”. 

Pasākuma kulminācijā plkst.18.00, Smiltenes pilsētas Kultūras centrā, varēs noskatīties “Latvijas Jaunatnes teātra” izrādi “Un atkal Pifs”. Ieeja par ziedojumiem akcijai “Balta, balta mana sirds”. Izrādes izskaņā tiks paziņoti akcijas rezultāti. Saziedotā nauda tiks ieskaitīta speciālā labdarības kontā, un būs pieejama vecākiem pēkšņas bērna saslimšanas, slimības saasinājuma gadījumā vai ikdienas nepieciešamību nodrošināšanai.


Mūsu vidū dzīvo mazas sirsniņas, kurām ir nepieciešama mūsu palīdzība un atbalsts. Pašdarināts darbiņš labdarības tirdziņam, ziedojums un neviltots smaids-mazās lietas, kas kādām ir ļoti svarīgas. Atvērsim savas baltās, baltās sirdis, lai palīdzētu bērniņiem ar īpašām vajadzībām!


Noderīgi