Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē pagrabs kā mēslu bedre

Aizvadītās nedēļas nogalē "Ziemeļlatvija" uzklausīja Smiltenē, Daugavas ielā 3, dzīvojošās Ilgas kundzes sūdzību par nelāgo situāciju, kādas valda daudzdzīvokļu mājas pagrabā.

 

Jau ilgāku laiku pagrabā nevar normāli pārvietoties, vienīgi pa izvietotajām dēļu laipām. Grīdā atrodas caurums pa kuru nereti izplūst kanalizācija, jo kāds ir aizdambējis kanalizācijas cauruli. Daugavas ielas iedzīvotāja jau 10. maijā par to ir informējusi SIA "Namu un komunālo uzņēmumu pārvaldes" (NKUP) dispečeri. Tomēr speciālistus līdz pat pagājušās piektdienas pēcpusdienai nav sagaidījusi.

 

"Šīs problēmas mūs piemeklē no gada uz gadu. Ik pa laikam kaut kas tiek darīts, tomēr rezultāts nav attaisnojies," saka Ilgas kaimiņiene.

 

Sazinoties ar NKUP valdes priekšsēdētāju Raiti Melderi, "Ziemeļlatvija" noskaidroja, ka šādu informāciju iestāde vispār nav saņēmusi un reģistrējusi. Tomēr speciālisti jau pēc neilga laika situāciju Daugavas ielas 3. nama pagrabā pārbaudīja.

 

"Lietus laikā tur varēja būt kāda noplūde, jo caurums savulaik izveidots, lai vajadzības gadījumā veiksmīgāk varētu tīrīt trasi," paskaidro R. Melderis.

 

Viņš uzsvēra, ka iedzīvotājiem vajadzētu aizdomāties, ko tie met izlietnēs un klozetpodos. Tad, iespējams, šāda situācija nerastos.

 

Šonedēļ tikšot veikti attiecīgie remontdarbi. Jācer, ka pavisam drīz Daugavas ielas 3. nama iedzīvotāji pēc ziemas krājumiem uz pagrabu varēs doties mierīgi, neiekāpjot mēslos, kā arī aizdomāsies, ko nevajadzētu mest savos klozetpodos.

Noderīgi