“Smiltenes NKUP”: Par problēmām jāziņo savlaicīgi 2

"Ziemeļlatvija" rakstīja par Daugavas ielas 3. nama iedzīvotāju Neldu Balodi, kura apgalvoja, ka kaimiņi ne reizi vien appludinājuši viņas dzīvokli. Tagad virtuvē un labierīcību telpā vairākās vietās no griestiem lobās nost apmetums. Pagājušās nedēļas beigās un šo pirmdien pensionāres dzīvokli apskatīja "Smiltenes NKUP" darbinieki.

Pagājušajā piektdienā "Smiltenes NKUP" bojājumu pieteikšanas daļas dispečere "Ziemeļlatvijai" apgalvoja, ka uzņēmums iepriekš nav informēts par pieminēto dzīvokli Daugavas ielā 3.

Apskatīt N. Balodes dzīvokli devās "Smiltenes NKUP" santehniķis Andrejs Felsbergs un viņa kolēģis. "Jau iepriekš esmu bijis norādītajā dzīvoklī. Jā, pensionāres kaimiņš bija nopludinājis dzīvokli, taču tas notika pirms vairākiem gadiem. Ja būtu tā, kā sieviete minēja, ka pirms nedēļas vannas istaba bija pilna ar tvaiku, tad griesti vēl būtu mitri. Taču visi pleķi bija sausi," saka santehniķis.

Viņš uzsver, ja komunālo uzņēmumu apsaimniekotajās mājās atgadās kāda problēma vai rodas avārijas situācija, tad iedzīvotājiem ir nekavējoties jāinformē uzņēmuma speciālisti. "Tieši tāpēc daudzdzīvokļu māju kāpņutelpās ir piesprausta lapiņa, uz kuras rakstīts gan mans un kolēģa, gan bojājumu pieteikšanas daļas mobilā tālruņa numurs.

Tomēr, ja sieviete ir iedomājusies, ka mēs viņai aizkrāsosim pleķus uz griestiem, tā nenotiks. Šādās situācijās vislabāk konsultēties ar mājas vecāko. Viņa var rakstīt iesniegumu, un, ja mājas vecākais piekrīt, ka šos darbus veic par apsaimniekošanas naudu, nav nekādu problēmu," skaidro A. Felsbergs.

Dzīvokļa īpašniece N. Balode "Ziemeļlatvijai" apstiprināja, ka pie viņas divas reizes bijuši komunālā uzņēmuma darbinieki, apskatījuši telpas un fotografējuši. "Nezinu, vai viņi tika augšas dzīvoklī, bet pats galvenais, lai pleķi uz griestiem nekļūst lielāki," saka pensionāre.

"Smiltenes NKUP" santehniķis "Ziemeļlatvijai" stāsta, ka daudzi iedzīvotāji rīkojas operatīvi. "Man zvana ne tikai dienā, bet arī vakaros un brīvdienās, tad vismaz varu laicīgi aizbraukt un novērst problēmu. Dažkārt pat naktīs esmu braucis un taisījis. Reizēm arī nākas uzklausīt iedzīvotājus, kuri sūdzas par saplīsušu televizoru vai telefonu, bet šādu gadījumu ir maz," piebilst A. Felsbergs.

Komentāri 2

Zane

Smiltenes NKUP jāsadarbojas ar Smiltenes novada sociālo dienestu, vai kundzei 90 gados nav nepieciešama cita veida palīdzība? Domājot par kundzes cienijamo vecumu, atkal parādās problēmas par sociālo jautājumu risināšanu novada.

pirms 10 gadiem, 2011.02.17 12:28

Noderīgi