Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzsāk labdarības akciju

Biedrība “Future Football Latvia” (FFL) sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) uzsākusi projektu sociāli maznodrošināto ģimeņu atbalstīšanai "60 laimīgi bērni ar futbola bumbu un apaviem", kas ikvienam ļauj kļūt par daļu no šī projekta realizēšanas spēka, informē Valkas novada domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Aksana Markoviča.

Futbols jauniešu līmenī Latvijā attīstās ar lielu sparu, kas ir iespējams, pateicoties futbola organizāciju, klubu un aktīvistu ikdienas darbam. Diemžēl apgrūtināto finansiālo un ģimenes apstākļu dēļ dažu bērnu sapņi kļūt par profesionālu sportistu ir grūtāk sasniedzami, tāpēc FFL un LFF ar šo projektu vēlas atbalstīt trūcīgākos un grūtākā situācijā nonākušos bērnus, lai iedvestu viņos prieku sportot. Iespējams, šajos reģionos slēpjas nākamie Latvijas futbola talanti. Dāvājot viņiem īstus futbola apavus un futbola bumbu, tiktu lauztas pirmās neērtībās tiem bērniem, kuri nevar atļauties šādas futbola pamatlietas.

Projekta noslēgumā futbola apavus un bumbas saņems sociāli maznodrošinātas ģimenes no visas Latvijas. Savācot projekta īstenošanai nepieciešamos 3000 EUR, ar šādu inventāru varētu nodrošināt vismaz 60 trūcīgus bērnus visā Latvijā.

Projekts tiek realizēts sadarbībā ar Eiropas Savienības projektu AGON, ko koordinē Latvijas Sporta federāciju padome.

Līdzekļu vākšana ilgs līdz 2. septembrim.


Noderīgi