Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valcēniete atbalsta rajona žurnālistus 13

No rīta laikraksta "Ziemeļlatvija" redakcijā atskanēja zvans no Svetlanas Rozenfeldes laikraksta atbalstam.

 

Viņa izteica protestu pret iecerēto pievienotās vērtības nodokļa paaugstināšanu preses izdevumiem un uzskata, ka tas ir mēģinājums ierobežot tradicionālās demokrātiskās vērtības.

 

Saprotami, ka brīdī, kad parakstīšanās uz preses izdevumiem ir gandrīz beigusies, tādi izdevumi nebija ierēķināti un tas draud ar lielām nepatikšanām preses izdevumiem.

 

  Solidarizējoties ar žurnālistiem, viņa pie savas privātmājas Semināra ielā Valkā izkāra valsts karogu ar lielu sēru lenti. "Nebaidījos teikt taisnību padomju laikos un nebaidos to darīt arī tagad," pauž pensionāre.

Komentāri 13

prahtweeders

Tāda mums tā ''Ziemeļlatvija'' ir - ja negrib,neredz un nedzird kas notiek degungalā,bet tikko nošķaudās kāds pašu vai domes radagabals vai kāds labs čoms grib izteikties redakcijai tīkamā gaisotnē,tūlīt tracis pa visu Valku.Žurnālistu kungi,mums visiem mūsu darbos tagad iet čābiski un ja jūs nolēmuši noēst pašu maizes tēvi,tieciet galā paši un netēlojiet zaudētu nevainību.

pirms 10 gadiem, 2008.12.11 18:13

XXX

Šaubos vai savs viedoklis ir jāizpauž šādā veidā. Piekrītu Līgai - tā ir zaimošana. Valsts karogs nav domāts tādām "spēlītēm".

pirms 10 gadiem, 2008.12.11 20:59

ai ai

Nu tas tik ir varonīgs protests! Ceru, ka "varonīgā"" kundze karogu regulāri izkar arī valsts svētkos un oficiālajās sēru dienās. Bet vispār, smieklīgi! Algas var nogriezt, cilvēkus atlaist, tas Ziemeļlatvijai - nu tā- bet kad DIENAI būs jostiņa jāpievelk, jā, tad valstī ir sēras! Vai tas nav savtigums, vai tā nav liekulība ? Nu, kurš žurnālists zem nika atbildēs?

pirms 10 gadiem, 2008.12.11 22:51

sēras

Tā lielā sēru lenta atgādina ne to''mani'',bet ko citu....

pirms 10 gadiem, 2008.12.12 06:55

Neizpratne

Savādi gan - Rozenfeldes kundze šodienas laikrakstā "Latvijas Avīze" apgalvo, ka karogu sēru noformējumā viņa izkārusi, solidarizējoties ar viņas tik ļoti iemīļoto "Latvijas Avīzi". Un ne vārds tur nav minēts par "Ziemeļlatviju".
Savukārt šīs konkrētās informācijas textā es kaut kā neprotu atrast sakarību ar virsrakstā pausto viedokli - "Valcēniete atbalsta rajona žurnālistus".

pirms 10 gadiem, 2008.12.12 10:55

fu

Un vispār, nav skaidrs, ko viņa tur ir piekārusi, lakatu, šalli vai apakšbikses! Tā ir karoga zaimošana!

pirms 10 gadiem, 2008.12.12 11:23

andris

Tas ir uzjautrinoši. Dīvainīši bijuši visos laikos un dažreiz no viņiem mēģina taisīt varoņus. Cik tur vajag, lai uzķertos uz šāda propogandas trika. Nav tikai skaidrs, kāpēc uztraukums tikai par presi, vai tāpēc ka tieši prese to publicē?Tā sacīt, rūpējas par sevi.

pirms 10 gadiem, 2008.12.12 12:40

hm

vēl smieklīgāk būtu, ja kāds solidaritātei, sev nošņikātu krāniņu .:D

pirms 10 gadiem, 2008.12.12 12:52

kas tas ir

Vispār nesaprotu, kā katrs var ķēmoties kā tīk un viņam par to nekas nebūs. Policijai štati jau tagad tā nomazināti, ka neko nedara?

pirms 10 gadiem, 2008.12.12 19:58

qqq

Tanta domā, ka ir baigā varone.Vina redz nebaidas teikt ko domā. Smiekli nāk! Mēs visi tadi esam, neviens nebaidas teikt ko domā. Tantai vajag kārtīgu pērienu pilsētas laukumā, visu cilvēku priekšā, un paer karoga zaimošanu atņemt pensiju. Ta būs solidarizēšanās.

pirms 10 gadiem, 2009.01.08 11:35

Noderīgi