Valkā pikas met uz nojumes jumta 5

Pēdējās dienās Valkā aktīvi notiek sniega tīrīšana no namu jumtiem un ielām. Tomēr ziemellatvija.lv lasītāju acīm nepaslīdēja garām arī gluži ačgārnas darbības šajā vajadzīgajā darbā.

Kāda sieviete piezvanīja uz redakciju un pastāstīja, ka strādnieki, tīrot sniegu no daudzdzīvokļu nama jumta Raiņa ielā, sasalušus ledus gabalus met lejā uz nojumes jumta dakstiņiem virs veikala "Oļupe" logiem.

Kad ziemellatvija.lv ieradās pie minētā nama, novada domes Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas strādnieki jumta tīrīšanu vienā ēkas pusē jau bija gandrīz pabeiguši, tomēr dažas sasalušas sniega pikas vēl brīkšēdamas atsitās pret apakšējās nojumes jumta dakstiņiem.

Var piekrist lasītājai, ka dažkārt, nepārdomājot visu līdz galam, var radīt zaudējumus, kas apslāpē prieku par labi padarītu darbu.

Komentāri 5

Avots

Kāda sieviete piezvanīja uz redakciju un pastāstīja, ka strādnieki...
---------------------------------
Un kāds redakcijai sakars ar jumtu tīrīšanu? Jebšu Ziemeļlatvija ir sūdzību pieņemšanas točka?

pirms 10 gadiem, 2011.01.20 12:32

tīrītājs

Tiešām klaču avīze. Ne jau apzināti ledus tika mests uz nojumīti. Lai cik uzmanīgi tīrītu, kāds ledus gabals uzkrita arī uz veikala nojumītes, taču neradot nekādu bīstamu situāciju. Zilbera kungam, pirms rakstīt, ieteiktu noskaidrot, kurš veica jumta tīrīšanas darbus un no kāda materiāla ir nojumes jumtiņš. Zilbera kungs bieži vien ir izcēlies ar "precizitāti". Cerēsim, ka raksta autors atvainosies par neprecizitātēm.

pirms 10 gadiem, 2011.01.20 20:13

likums

Iesaku Zilberu un laikrakstu Ziemeļlatvija par nepatiesu ziņu sniegšanu iesūdzēt tiesā!

pirms 10 gadiem, 2011.01.20 20:16

drošsirdis

tas cilvēks augšā, izkāpj bieži no pacēlāja un staigā pa jumta malu, rok un pūlās vaiga sviedros, kamēr lejā vadītājs laimīgs sēž un smēķē, nav auto jāpārvieto, nav pat grozs jākurbulē. strādnieks nav piesējies, netiek ievērota nekāda darba drošība. kad nokritīs kopā ar sniegu, tad tantiņām par prieku, cerams, neuzkritīs uz Oļupes jumtiņa...un vainīgs būs pats cilvēks, ne jau kabinetos sēdošie. nebrīnīšos, ka tas drošsirdis ir kāds izmisis simtlatnieks, kuram pa 100 ls liek darīt jebko..

pirms 10 gadiem, 2011.02.01 15:48

Noderīgi