Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Visvairāk dāvanu nogādāts uz Talsu un Smiltenes novadu

Zīmola "Laima" labdarības namiņa projektā ar mērķi atbalstīt maznodrošinātās daudzbērnu ģimenes 1600 bērni saņēmuši Ziemassvētku dāvanas, aģentūrai LETA pastāstīja "Orkla Confectionery&Snacks Latvija" sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.


"Esam ļoti pateicīgi visiem, kuri iesaistījās "Laimas" labdarības namiņa īstenošanā un nebija vienaldzīgi. Kopā šogad mēs esam sagādājuši rekordlielu dāvanu skaitu kopš "Laimas" labdarības namiņa pastāvēšanas pirmsākumiem 2012.gadā. 1600 bērni šogad ir sajutuši sabiedrības sirds siltumu un saņēmuši kvēli kārotās Ziemassvētku dāvanas, par kurām sen sapņoja," sacīja "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja.


Viņa pastāstīja, ka šogad projektā papildus Latvijas iedzīvotāju un viesu atbalstam iesaistījās arī ārzemēs dzīvojošie latvieši, kuri bērnu zīmētās kartītes izvēlējās mājaslapā Laimasnamins.lv. Tāpat projektā iesaistījās kāds puisis vārdā Elans, kurš nolēma pēc savas iniciatīvas organizēt ziedojumu vākšanu internetā. Pateicoties domu biedru atsaucībai, viņš savāca vairāk nekā 3 000 eiro, par kuriem iegādājās vairākus velosipēdus, skrejriteņus un citas dāvanas.


"Laimas" labdarības namiņu šogad atbalstīja un dāvanas sarūpēja arī uzņēmumi "Tele2", "Tallink", kā arī Latvijas Basketbola federācija un Latvijas Riteņbraukšanas asociācija, kā arī projektā iedzīvotājus aicināja iesaistīties vairākas sabiedrībā zināmas personas.


Jau ziņots, ka 24.novembrī Vecrīgā pie "Laimas" pulksteņa atklāts zīmola "Laima" labdarības namiņš, kurš viesus, lai atbalstītu maznodrošinātas daudzbērnu ģimenes, uzņēma līdz 23.decembrim. Šis bija sestais gads pēc kārtas, kad "Laima" aicināja visus Latvijas iedzīvotājus un viesus apmeklēt labdarības namiņu, lai palīdzētu piepildīt Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus par dāvanām.


Kopumā "Laimas" labdarības namiņa pastāvēšanas laikā kopš 2012.gada iepriecināti vairāk nekā 5 300 bērnu visā Latvijā. Kopš "Laima" labdarības namiņa izveidošanas projektā iesaistījušies vairāk nekā 60 novadi. Šogad tika iepriecināti bērni no 12 Latvijas novadiem, no kuriem visvairāk dāvanu tika nogādātas uz Talsu novadu - 299 dāvanas, un Smiltenes novadu - 283 dāvanas.


"Orkla Confectionery & Snacks Latvija" ir viens no vadošajiem šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" pārstāv zīmolus "Laima", "Selga", "Staburadze", "Ādažu Čipsi", "The Original Taffel Snacks" un "Pedro". Uzņēmums eksportē preces uz gandrīz 30 valstīm, tajā kopumā strādā vairāk nekā 1000 cilvēku.


Jau ziņots, ka "Orkla" ir Oslo Fondu biržā kotēts uzņēmums, kurš bāzēts Oslo, Norvēģijā. "Orkla" apgrozījums 2016.gadā bija 4,2 miljardi eiro (37,8 miljardi Norvēģijas kronu).

Noderīgi