Anna Rubene: “Noslēgtība ir daudzu slimību iemesls.” 6

Mūsdienās daudzus nomāc jautājums, kā saglabāt labu veselību. Dziedniecei Annai Rubenei uz to ir atbilde.

"Visur jāiet ar labestību sirdī un visiem jāvēl tas vislabākais. Tikai tā cilvēks mūsdienās sevi var uzturēt veselu un dzīvespriecīgu apkārtējā vidē, kurā negatīvā netrūkst," tā saka dziedniece vai, kā daži viņu sauc, zemes ārste A. Rubene.

Vairāk lasiet šodienas, 27. februāra laikrakstā "Ziemeļlatvija"! 

Komentāri 6

prahtweeders

Dažreiz man šķiet,ka Valkai tiešām uzlikts kāds lāsts.Nu sakiet man lūdzami,kad vienreiz pilsētā un šīs avīzes slejās beigsies visādu šarlatānu uzplūdi,solot pestīšanu katram,kas attiecīgi samaksās.''Ziemeļlatvijas'' komanda,vai tiešām Valkā un Smiltenē,kā arī tepat otrpus robežai,no jūsu viedokļa ir tik maz jaunumu,ka jātic uz vārda katram,kas iekuļas redakcijas ofisā un jāpublicē sastāstītie pekstiņi,aizņemot veselu lappusi.
Bez tam,nu piedodiet,bet no raksta ļoti maz ko var uzzināt par pašiem ''brīnumdariem''.Tāpēc būtu ļoti patīkami uzzināt sekojošo.
1)Kāda ir šīs Annas tautība?Izsūtītā vai Sibīrijas krieviete?Jo,redziet,spējas par ko viņa stāsta,ļoti reti nostrādā svešā zemē un svešas tautas vidū,ja vien runa nav par klaidu tautām,kā čigāniem.
2)Vai pilsētas mediķiem nebūtu kas sakāms par personu,kas uzņemas ārstēt cilvēkus uz sazin kur sagrabināta ''sertifikāta'' pamata?
3)Kāda ir rakstā minētā Sergeja izglītība un profesija.Ja nekāda,ar kādām tiesībām jaunskungs uzdrošinās mācīt citus dzīvot.
Atbildes no avīzes protams nebūs,vai ne?

pirms 11 gadiem, 2010.02.27 17:59

Domājošā

Nu, jauki gan, ka tādi talanti aug kā sēnes pēc lietus-kur auni, tur cirpēji..Viena māsa Valkā dziedē un burās, otra-Strenčos. Ir cilvēki, kuri savas problēmas nevēlas paši atrisināt, vieglāk meklēt šādas, ar SERTIFIKĀTIEM nobruņotas dziednieces un zīlnieces.
Jautājums-vai šis raksts ir apmaksāts kā komercreklāma? Lautiņi-stājieties rindā visiem viss būs, bet šiem dziedniekiem par to nāks naudiņa!

pirms 11 gadiem, 2010.02.27 22:06

urmass

man arii tads pats jautajums- kapec Ziemellatvija tik biezhi sos _"biznesmenjus| piemin?

pirms 11 gadiem, 2010.02.27 23:03

Fui

Nost ar šarlatāniem.Nepublicēt un nereklamēt šadus murgus.

pirms 11 gadiem, 2010.02.27 23:08

es

Cik gudri mākat spriedelēt, esmu pati bijusi pie Annas, un samaksa nemaz nav tik liela...

pirms 10 gadiem, 2010.11.18 23:36

Ludmila

nemuldiet, pati pie viņas ārstējos, un viņa tiešām palīdz.

pirms 9 gadiem, 2011.06.14 09:46

Noderīgi