Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar adatu un diegu strādā pusgadsimtu

"Ja nepatiktu drēbnieces arods, tad es jau sen būtu projām. Taču man pat domas nebija meklēt citu darbu, jo neko citu neprotu, kā tikai šūt. Nevaru sevi iedomāties par šoferi vai grāmatvedi," pasmaida Līna Fjodorova. Iespējams, ne viens viens smiltenietis, lasot šo rakstu, atcerēsies viņas šūdināto tērpu.

 

Nu jau Līna ir pensionāre, taču joprojām strādā ēkā, kur atradās viņas pirmā darba vieta. Tagad šūšanas darbnīca aizņem tikai vienu telpu lielajā divstāvu namā Smiltenes centrā. Padomju laikā tas viss bija sadzīves pakalpojumu kombināts. Līnai kopā ar vēl četrām meitenēm ierādīja darbu drēbnieku galā, kur šuva vīriešu uzvalkus....

 

Vairāk lasiet sestdienas, 19. septembra laikrakstā "Ziemeļlatvija".

Laikrakstu var nopirkt Valkas, Smiltenes un Strenču novadu tirdzniecības vietās, kur tirgo preses izdevumus.

Tomēr izdevīgāk ir abonēt (arī online).

 VISS PAR ABONĒŠANU ŠEIT!

Noderīgi