Ar viņiem lepojas: Vislabākās sekmes skolā - Renātei Strelēvicai

Janvārī Smiltenes tehnikumā vislabākās sekmes mācībās bijušas 1. veterinārmedicīnas kursa audzēknei Renātei Strelēvicai. Viņas vidējā atzīme – 8,6 balles. Zināšanas Renāte uzskata par vienu no priekšnoteikumiem, lai savā profesijā sasniegtu augstākās virsotnes. 

 Audzinātāja Aija Skrastiņa Renāti raksturo kā klusu un mierīgu, bet tajā pašā laikā ļoti sirsnīgu un atsaucīgu jaunieti, kura nebaidās pieteikties palīdzēt arī ārpusklases pasākumu organizēšanā. Renātes Smiltenē ieradusies no Līgatnes. Viņas bērnība pagājusi, bieži Janvārī Smiltenes tehnikumā vislabākās sekmes mācībās bijušas 1. veterinārmedicīnas kursa audzēknei Renātei Strelēvicai. Viņas vidējā atzīme – 8,6 balles. Zināšanas Renāte uzskata par vienu no priekšnoteikumiem, lai savā profesijā sasniegtu augstākās virsotnes. 

 Audzinātāja Aija Skrastiņa Renāti raksturo kā klusu un mierīgu, bet tajā pašā laikā ļoti sirsnīgu un atsaucīgu jaunieti, kura nebaidās pieteikties palīdzēt arī ārpusklases pasākumu organizēšanā. Renātes Smiltenē ieradusies no Līgatnes. Viņas bērnība pagājusi, bieži gleznainajos Gaujas krastos, bieži ciemojoties tūristu iecienītajā dabas parkā. Mazotnē Renātei ļoti patikuši lūši un lāči, īpaši - Ilzīte, kuras gaitām savulaik līdzi sekoja dzīvnieku dabas draugi visā Latvijā. 

Arī savās mājās Renātei vienmēr bijuši dzīvnieki. Aizbraucot pie lauku radiņiem, daudzreiz gadījies būt klāt, pasaulē nākot mazajiem teliņiem. Tā pamazām radusies vēlme apgūt profesiju, lai varētu palīdzēt saviem un citu četrkājainajiem draugiem. Smiltene Renātei iepatikusies jau no pirmā brīža. Viņa lepojas ar skaisto vietu, kurā mājvietu radis tehnikums. Pēc stundām Renāte bieži kopā ar kursabiedrenēm dodas pastaigās pa Kalnamuižu. Klausoties Abula burbuļošanā, satrauktās domas atkāpjas un, pateicoties jaukajiem un atsaucīgajiem skolasbiedriem, pamazām pierimst arī ilgas pēc mājām. Renāte aktīvi trenējas skolas volejbola komandā un dzied korī. 

Tā kā šis ir pirmais mācību gads un kursa kolektīvs vēl tikai veidojas, Renātei noteikti pavērsies vēl daudz iespēju atklāt arī citus talantus. Brīvdienās, atgriežoties mājās, viņa ar lielu prieku dodas īsākās un garākās pastaigās ar četrkājainajiem mīluļiem – Daniju un Baronu. Suņi parasti tik ļoti sailgojušies pēc savas jaunās saimnieces, ka neatliek nekas cits, kā zināmu laiku padauzīties ar katru no viņiem. Ziemā abi tiek jūgti kamanās. 

Vēl Renāti uzticīgi mājās gaida trušu saime un runcis Piķis. Jauniete uzskata, ka galvenais šajā dzīvē – atrast īsto aicinājumu un pēc tam - būt gatavai ieguldīt savā izaugsmē daudz darba. Pēc Smiltenes tehnikuma viņa, visticamāk, dosies uz Latvijas Lauksaimniecības akadēmiju. Gaujas krastos, bieži ciemojoties tūristu iecienītajā dabas parkā. Mazotnē Renātei ļoti patikuši lūši un lāči, īpaši - Ilzīte, kuras gaitām savulaik līdzi sekoja dzīvnieku dabas draugi visā Latvijā. Arī savās mājās Renātei vienmēr bijuši dzīvnieki.

 Aizbraucot pie lauku radiņiem, daudzreiz gadījies būt klāt, pasaulē nākot mazajiem teliņiem. Tā pamazām radusies vēlme apgūt profesiju, lai varētu palīdzēt saviem un citu četrkājainajiem draugiem. Smiltene Renātei iepatikusies jau no pirmā brīža. Viņa lepojas ar skaisto vietu, kurā mājvietu radis tehnikums. Pēc stundām Renāte bieži kopā ar kursabiedrenēm dodas pastaigās pa Kalnamuižu. Klausoties Abula burbuļošanā, satrauktās domas atkāpjas un, pateicoties jaukajiem un atsaucīgajiem skolasbiedriem, pamazām pierimst arī ilgas pēc mājām. 

Renāte aktīvi trenējas skolas volejbola komandā un dzied korī. Tā kā šis ir pirmais mācību gads un kursa kolektīvs vēl tikai veidojas, Renātei noteikti pavērsies vēl daudz iespēju atklāt arī citus talantus. Brīvdienās, atgriežoties mājās, viņa ar lielu prieku dodas īsākās un garākās pastaigās ar četrkājainajiem mīluļiem – Daniju un Baronu. Suņi parasti tik ļoti sailgojušies pēc savas jaunās saimnieces, ka neatliek nekas cits, kā zināmu laiku padauzīties ar katru no viņiem. 

Ziemā abi tiek jūgti kamanās. Vēl Renāti uzticīgi mājās gaida trušu saime un runcis Piķis. Jauniete uzskata, ka galvenais šajā dzīvē – atrast īsto aicinājumu un pēc tam - būt gatavai ieguldīt savā izaugsmē daudz darba. Pēc Smiltenes tehnikuma viņa, visticamāk, dosies uz Latvijas Lauksaimniecības akadēmiju. 


Noderīgi