Darot labu, smilteniete Natālija Gailīte piemirst savas problēmas 10

"Ja tik ir spēks un veselība! Vai, dieniņās!" smilteniete Natālija Gailīte ir apņēmības pilna kaut kalnus gāzt, lai turpinātu iesākto darbu, neraugoties uz pārciestajām četrām operācijām.

Jau trīs gadus viņa savā privātmājā Smiltenē, Peldu ielā, uzņem bērnus no sociāli neaizsargātām ģimenēm - paēdina, dod līdzi uz mājām pārtiku, iesaista dažādās spēlēs un nodarbībās, arī mākslas pulciņā, ved ekskursijās. Bērnu vecākiem par to nav jāmaksā ne santīms.

Ievērojama summa, lēš Natālija uz vaicājumu, cik pašu naudas ir ieguldījusi savos projektos: gan bērnu radošajā studijā "Mazais amatnieks", kas Smiltenē darbojās gandrīz 10 gadus, gan bērnu brīvā laika centrā "Ligzdiņa". Šajā summā ir ierēķināti arī darījumi ar nekustamajiem īpašumiem savu telpu meklējumos, kas noslēgušies ar Smiltenes ģimnāzijas bijušās Līvānu mājas iegādi Peldu ielā. Tās abi stāvi, pateicoties uzņēmēju atbalstam, ir glīti izremontēti un aprīkoti "Ligzdiņas" vajadzībām.  

Sīkāk par Natāliju Gailīti lasiet  rītdienas, 23. oktobra, laikrakstā "Ziemeļlatvija"!

Meklējiet laikrakstu preses tirdzniecības vietās, bet  izdevīgāk ir abonēt! Jau šobrīd var abonēt laikrakstu nākamajam gadam. Avīzes cena paliek nemainīga, pastāvīgajiem abonentiem - atlaide. >>> Abonēšanas piedāvājumus meklējiet ŠEIT!

Komentāri 10

Grāmata

Interesanta labdarība par saziedotajiem līdzekļiem izremontēt savu privātīpašumu. Ja kaut kas nepatiks, tad sīči varēs doties prom, un pati savā mājā dzīvos laimīgi. Tas ir vistīrākais bizness! Tad jau jebkuru biznesmeni varēja nointervēt un uztaisīt par "svēto". Tā lielīšanās un savas astes celšana jau ir apriebusies! Zinam mēs tādus labdarus!

pirms 10 gadiem, 2010.10.22 15:31

Aina

Lai veselība un izturība uzņēmīgajai Natālijai turpināt šo darbu, kas nebūt nav viegls!
Par to visu labo, ko viņa dara, viņa ir pelnījusi vismaz izremontētu privātīpašumu!
Visu cieņu Natālijai!

pirms 10 gadiem, 2010.10.22 15:38

Tuk tuk

Pareizi ,grāmata,piekrītu tev,ar tādu labdarību ir labi dzīvot!!!

pirms 10 gadiem, 2010.10.22 19:48

nesaprotu

Māja glīti izremontēta. Jā māja pieder pašai N.Gailītei un nevis brīvā laika centram Ligzdiņa, iznāk ka visi ziedotāji tiek maldināti. un diezvai tā ir labdarība?

pirms 10 gadiem, 2010.10.23 15:27

Grāmata.

Te būtu vietā rakstīts, ka Gailīte nevis piemirst par savām problēmām, bet gan kārtīgi uz citu rēķina risina savas problēmas. Un tas viss ar tādu glanci, ka mums pārējiem būtu daudz ko pamācīties!

pirms 10 gadiem, 2010.10.24 10:45

Zelda

Viņas izpratnē dara labu darbu. Manā izpratnē audzina paterētāju tautu. Šābrīža ekonomiskā situācija ģimenēs ar maziem bērniem lielāko tiesu ir grūta. Kā atbalstīt vecākus kuri paši rūpējas par saviem bērniem un ir grūti atļauties šādas pieminētās izklaides, māca saviem bērniem skaitīt naudiņu, sakrāt pašiem tik ļoti kārotai lietai. Ko nozīmē par brīvu? Interesanti kā šīs cienijamās kundzes šo situāciju skaidro bērniem.

pirms 10 gadiem, 2010.10.24 23:58

stradniece

Nav jau brinums,. ka aizbraucot uz arzemem, latvietis otru latvieti nevelas ne redzet! Milisi, nu cik var skaust???!!! Vai pasiem nenak vemiens no sevis? Citos sleptus nolukus mes redzam visbiezak tad, ja pasu domas ir negodigas, savtigas un netiras. Kas par tautu, ipasi jau nu Smiltenee!

pirms 10 gadiem, 2010.10.25 10:36

Strādnieks

Vai tik tā tauta nav tāda pat kā tu Strādniece. Nu ko var tēlot vienmēr svēto!

pirms 10 gadiem, 2010.10.25 12:46

Noderīgi